Hotel BELLEVUE ****

Bibione Spiaggia / Veneto / Taliansko

Pri pláži
Bazén
Plážový servis
Wifi
Pes povolený
Parkovisko

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Hotel pár krokov od centra, priamo pri pláži, s bazénom, vírivkou, wifi aj parkoviskom a za výhodnú cenu.

Poloha

Hotel Bellevue sa nachádza priamo pri pláži v stredisku Bibione v hlavnej časti Spiaggia, v blízkosti obchodov, reštaurácií, barov. Hlavné námestie Piazza Fontana len asi 250m od hotela, pohodlne pešo dostupné.

Pláž, more

Široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora a jemným pieskom je priamo pred hotelom. Plážový servis v cene - 1 slnečník, ležadlo a kreslo na izbu, tiež kabínky na prezliekanie a trezor s manuálnym zadaním osobného kódu. Wifi je už zdarma aj na pláži (zabezpečuje stredisko).

Izby, apartmány

Dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, sat TV, trezor, minibar, klimatizáciu a balkón s bočným výhľadom na more.

Stravovanie

Polpenzia v cene - drink na privítanie, raňajky formou bufetu, servírované večere s možnosťou výberu z 3-chodového menu, bufet predjedál, šalátov a zeleniny. Možnosť plnej penzie - obedy podávané spôsobom ako aj večere. Špeciálne jedlá pre deti a vegetariánov. 1x v týždni gala večera alebo tematický večer so živou hudbou; tiež pizza party, melónová party a Happy Hour každý týždeň od polovice júna do polovice septembra. Hotel ponúka miestnu aj medzinárodnú kuchyňu.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Bellevue, Bibione má recepciu s 24-hodinovou prevádzkou, TV info na recepcii s predpoveďou počasia, akciami a aktivitami v hoteli podľa aktuálneho programu, reštauráciu, bar, sat TV kútik, denná tlač na recepcii, privátne parkovisko. Wifi pripojenie na internet v celom hoteli zdarma. Internetový kútik v lobby za poplatok. Pri bazéne aj v lobby je bar s občerstvením (za poplatok).

Šport, relax, wellness

Veľký vonkajší bazén pre dospelých a deti so záhradou a terasou na slnenie, horúca vírivka. Pre klientov zľava 10% na vstup a termálne kúpele / procedúry v kúpeľoch Thermae Bibione.

Zábava, aktivity

Hotel je členom Bibione Walking Hotels, Bibione Bike Hotels a tiež Bibione Holf Hotels - hostia majú zľavu v Golf Club Lignano. Možné prenajať si bicykle, petanque, je tu stolný tenis aj stolný futbal. V susednom partnerskom hoteli Excelsior k dispozícii tenisové kurty (antuka aj syntetický povrch) za poplatok.

Rodina, deti

Detská postieľka pe deti do 2 rokov k dispozícii za poplatok. Detské menu / jedlá v hotelovej reštaurácií k dispozícii. Pre mamičky na požiadanie k dispozícii detská postieľka, vysoká stolička, kútik s ohrievačom fliaš a možnosťou prípravy stravy pre bábätká, prebaľovací pult v hotelovej kúpeľni. Popoludňajšie občerstveie pre deti. Veľké vonkajšie aj vnútorné ihrisko. Bicykle s detskými sedačkami a helmami na požiadanie.
Miniklub pre deti 4-10 rokov cca 02.06.-08.09. 6 dní v týždni - maľovanie, hry, tanec, mini súťaže, predstavenia v partnerskom susednom hoteli Excelsior.

Extra

Zviera povolené na požiadanie za poplatok, bez stravy.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • plážový servis
  • využívanie bazénu a vírivky
  • wifi v hoteli
  • parkovanie
  • telefonickú asistenčnú službu
  • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

  • miestna taxa cca € 1,00 /osoba od 2r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota, resp. iný na požiadanie. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 13,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Bellevue, Bibione

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Bibione

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost