Hotel FANTINELLO ****

Caorle / Veneto / Taliansko

Pri pláži
Bazén
Plážový servis v cene
Wifi
Tenis / Minigolf
Parkovisko
Malé zviera povolené

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Komfortný 4* hotel oproti piesočnatej pláži, plážový servis v cene. K dispozícii bazén, detský bazén, detské ihrisko, tenisový kurt aj minigolf, wifi, parkovisko. Centrum je vzdialené asi 1 km. Hotel je vhodný pre klientov všetkých vekových kategórií aj rodiny s deťmi.

Poloha, dovolenka

Komfortný hotel Fantinello (ex Airone) sa nachádza neďaleko prímorskej promenády Lungomare Trieste a obklopuje ho park (14.000m2) so stredomorskou vegetáciou. Historické centrum Caorle je vzdialené asi 1km a obchody, bary a reštaurácie 500m - všetko pohodlne pešo dostupné. Viac o stredisku na stránke dovolenka Caorle.

Pláž, more

Oproti pláži Spiaggia di Levante s plážovým servisom (1 slnečník + 2 ležadlá / kreslá na izbu) v cene. Na pláži je aj detské ihrisko. Pláž Bau-Beach, kde je vstup povolený aj so psíkom, je od hotela asi 700m.

Izby, apartmány

Hotel má rôzne typológie izieb. Všetky majú kúpeľňu so sprchovacím boxom alebo vaňou a WC, sušič na vlasy, telefón, SAT TV, klimatizáciu, trezor, minibar a balkón, niektoré s výhľadom na more.
 • Izba Standard – (13m2) - dvojlôžková bez možnosti prístelky.
 • Izba Classic – (16m2) - dvojlôžková izba s možnosťou 1 detskej postieľky, možné aj prepojené izby.
 • Izba Comfort – (20m2) - dvojlôžková s možnosťou 1 prístelky.
 • Junior Suita – (23m2) – dvojlôžková s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek formou gauča, niektoré majú posteľ s nebesami, elegantný štýl.
 • Nová Junior Suita – (23m2) – dvojlôžková s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek formou gauča, moderný štýl, čiastočný výhľad na more.
 • Rodinná izba – (25m2) – dvojlôžková s 2 prístelkami - samostatné lôžka alebo gauč, na 4.poschodí, balkón s výhľadom do záhrady alebo čiastočným výhľadom na more.

Stravovanie

Raňajky formou bufetu v cene. Hotel má a la carte reštauráciu otvorenú v čase večere, polpenziu ako balík nie je možné objednať.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Fantinello, Caorle má recepciu s nočným vrátnikom, wifi pripojenie na internet, a la carte reštaurácia, bar, terasa s barom, TV miestnosť, záhrada, 2 výťahy, rezervované parkovisko zdarma.

Šport, relax, wellness

Bazén pre dospelých hlboký 1,4-3,2m so slnečníkmi a ležadlami, samostatný menší bazén pre deti s vírivkou. V hotelovom komplexe je aj tenisový kurt a ihrisko pre minigolf - pre klientov zdarma.

Rodina, deti

Detské ihrisko, detský bazén.

Extra

Malé zviera povolené na vyžiadanie vopred za poplatok.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s raňajkami
 • klimatizáciu
 • plážový servis
 • využívanie bazénu s ležadlami
 • využívanie kurtu na tenis a minigolf
 • parkovanie
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • poplatok za psa € 10 /deň (na požiadanie)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí, nástupný deň sobota alebo nedeľa. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Fantinello, Caorle

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Caorle

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost