Apartmány GHIRLANDINA

Porto Santa Margherita / Veneto / Taliansko

120m od pláže
Bazén
Klimatizácia*
Pes povolený

Naše hodnotenie

*** / Apartmány Ghirlandina s bazénom len pár metrov od pláže v letovisku Porto Santa Margherita pri Caorle, ubytovanie za výhodnú cenu.

Poloha

Apartmány Ghirlandina sa nachádzajú pri parku oproti pláži v letovisku Porto Santa Margherita, asi 400m od centra a pešej zóny. Obchody a reštaurácie v blízkosti.

Pláž, more

Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora a jemným pieskom len asi 120m od apartmánov. Plážový servis za poplatok na mieste - prenájom slnečníkov a ležadiel na pláži.

Ubytovanie

Apartmány sú rôzne zariadené podľa vkusu majiteľov. Všetky majú TV, kuchynský kút v obývacej miestnosti aj s mikrovlnkou, kúpeľňu so sprchou a WC, pračku a klimatizáciu (za poplatok). Niektoré apartmány majú aj trezor, prípadne umývačku riadu (na vyžiadanie).
 • M2 – štúdio pre max 2 osoby pozostáva z jednej miestnosti s gaučom - lôžkom, balkón.
 • B4/5 – apartmán pre max 4-5 osôb má obývaciu miestnosť s dvojlôžkovým gaučom, spálňu s manželskou posteľou, niekde aj s tretím lôžkom, balkón.
 • C6/7 – apartmán pre max 6-7 osôb má obývaciu miestnosť s jedno alebo dvojlôžkovým gaučom, spálňu s manželskou posteľou, ďalšiu spálňu s 2-3 lôžkami kde môže byť aj poschodová posteľ, balkón s posedením.

Stravovanie

Individuálne.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Apartmány Ghirlandina, Porto Santa Margherita majú výťah, parkovanie pri rezidencii.

Šport, relax, wellness

Vonkajší bazén s časťou pre deti.

Zábava, aktivity

Vodný park v susednom stredisku Caorle.

Rodina, deti

Detská postieľka alebo prístelka na požiadanie za poplatok.

Extra

Malé alebo stredne veľké domáce zviera povolené na požiadanie, v niektorých apartmánoch, za poplatok.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií
 • využívanie bazénu
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • vratná kaucia € 100 /apartmán (platba na mieste)
 • záverečné upratovanie € 45 /apartmán typ A (MONO), € 55 /apartmán typ B (BILO), € 65 /apartmán typ C (TRILO) /pobyt (nezahŕňa upratanie kuchyne, platba na mieste)
 • miestna taxa cca € 1,00 /osoba /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať / služby za poplatok

 • posteľná bielizeň € 11 /osoba (alebo vlastná, žiadať pri rezervácii, platba na mieste; uteráky si treba priniesť vlastné)
 • klimatizácia € 40 /apartmán /týždeň v júli a auguste, € 35 /týždeň v júni a septembri (žiadať pri rezervácii, platba na mieste)
 • detská postieľka € 25 /týždeň (žiadať pri rezervácii, platba na mieste)
 • za psa alebo iné zviera € 30 - 50 /týždeň, podľa veľkosti (overiť pri rezervácii, platba na mieste)
 • plážový servis, na mieste
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 16-19 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Recenzie

Autentické recenzie od našich klientov, ktorí boli na dovolenke v Apartmány Ghirlandina a aj písomne sformulovali svoje postrehy z dovolenky v Porto Santa Margherita.

Dobrý deň pani B.,
ozývam sa, ako som sľúbila, s dojmami z pobytu v Apartmánoch GHIRLANDINA /Porto Santa Margherita.
Čisto, útulne, kľud. Kuchynka bola vybavená riadom, ktorý nám úplne stačil, netreba nič nosiť. Kúpeľňa mala aj automatickú práčku, ktorú sme 1x využili. Na balkónoch boli sušiaky. K moru sme mali krátku prechádzku a do centra blízko.
V areáli Ghirlandina boli 2 bazény (detský a dospelácky s max.hĺbkou 1,5 m) s úžasnou vodou, kde sa bolo možné kúpať do 23 hodiny. Okolo bazéna sa dalo posedieť do neskorého večera alebo až do skorého rána, samozrejme s ohľadom na nočný kľud. Parkovanie je vyriešené tak, že sme celý čas videli na svoje auto. Odloženie bicyklov bolo možne pri každom vchode do apartmánoveho domu.
Boli sme spokojní, ĎAKUJEME.

S pozdravom Iveta Z., Júl 2018

Mapa

mapa Apartmány Ghirlandina, Porto Santa Margherita

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Porto Santa Margherita

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost