Hotel LAS VEGAS ***+

Lido di Jesolo / Veneto / Taliansko

Na pláži
Bazén
Animácie
Plážový servis
Wi-Fi

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Hotel Las Vegas priamo pri pláži, s bazénom a animačným programom pre deti, vhodný na rodinnú dovolenku v Lido di Jesolo.

Poloha, dovolenka

Hotel Las Vegas sa nachádza na západnej strane strediska „Lido Ovest“, 200m od Piazza Nember a 50m od hlavnej ulice s množstvom obchodov, reštaurácií, kaviarní a barov, ktorá sa vo večerných hodinách mení na promenádu. Zastávka miestnej dopravy, ktorá je v Lido di Jesolo dobre a prehľadne organizovaná je vzdialená 130m od hotela.
Viac o stredisku na stránke dovolenka Lido di Jesolo.

Pláž, more

Priamo pri súkromnej piesočnatej pláži so slnečníkmi, ležadlami a vybavením. Jemný piesok, pozvoľný vstup do mora.

Izby, apartmány

Dvojlôžkové izby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek sú komfortne zariadené a majú kúpeľňu so sprchou a WC, telefón, SAT TV, trezor, minibar, sušič na vlasy, balkón s bočným výhľadom na more.
Family izbu tvoria dve prepojené izby so 4 lôžkami, jedna s klimatizáciou a balkónom s bočným výhľadom na more, druhá bez.

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky podávané formou bufetu, servírované trojchodové večere s možnosťou výberu zo šiestich menu, predjedlový a šalátový bufet.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Las Vegas, Lido di Jesolo má recepciu so vstupnou halou a lounge barom, ďalšie 2 bary, reštauráciu, raňajkovú miestnosť, terasu s výhľadom na more a barom, 2 výťahy, TV miestnosť, konferenčnú miestnosť, zmenáreň, bazén, detský bazén a malé parkovisko. Spoločné priestory hotela sú klimatizované.

Zábava, aktivity

Vodný Park Aqualandia je vzdialený asi 1300m, najbližšia diskotéka 1000m a minigolf 1300m.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • plážový servis
  • využívanie bazénu
  • účasť na animačných programoch
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Iné termíny radi overíme. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Las Vegas, Lido di Jesolo

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Lido di Jesolo

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost