Rezidencia LE ACACIE

Bibione / Veneto / Taliansko

100m od pláže
Bazén
Plážový servis
Wifi *
Bielizeň
Pračka
Parkovanie

Naše hodnotenie

****+ / Novo postavená rezidencia s bazénmi, len pár metrov od pláže, wifi, klíma, parkovanie a bielizeň v cene.

Poloha

Novopostavená, uzatvorená rezidencia Le Acacie má výbornú polohu v zelenšej a pokojnejšej časti Bibione Pineda iba pár metrov od pláže. Centrum Bibione Pineda s obchodmi a reštauráciami asi 100m, nákupné centrum 150m. Rezidencia je otvorená od marca do novembra.

Pláž, more

Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora asi 100m od apartmánov - je dostupná po pešom chodníku cez 80m stredomorského lesného porastu. Plážový servis je zahrnutý v cene, t.j. 1 slnečník + 1 ležadlo + 1 kreslo od 4.radu od mora na pláži v cene 1 apartmánu. Miesta od 4.radu ďalej podľa vlastného výberu a dispozície v momente rezervácie (resp. výmeny poukazu na pláži), možné priplatiť si za prvé 3 rady od mora priamo v pokladni na pláži. Ďalší plážový servis možné dokúpiť tiež priamo na pláži. V Bibione Pineda (sektory Pinedo, Shany, Kokeshj, Seven) nie sú prvé 3 rady k dispozícii.

Ubytovanie

Moderne zariadené apartmány sú klimatizované, majú kúpeľňu so sprchovacím boxom a WC, sušič na vlasy, kuchynský kút v obývacej miestnosti (aj mikrovlnka, kávovar), sat TV, trezor, bezpečnostné dvere. Z niektorých apartmánov je výhľad na more.
 • B5 – apartmán pre max 5 osôb na 1. poschodí má spálňu s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, obývaciu miestnosť s dvojlôžkovým gaučom, krytý balkón a podzemné parkovacie miesto.
 • B1-5 – apartmán pre max 5 osôb na 1. poschodí má spálňu s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, obývaciu miestnosť s dvojlôžkovým gaučom, krytý balkón a parkovacie miesto v garáži.
 • B2-5 – apartmán pre max 5 osôb na prízemí má spálňu s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, obývaciu miestnosť s dvojlôžkovým gaučom, krytý balkón s výhľadom na bazén a so záhradkou, podzemné parkovacie miesto.
 • B3-5 – apartmán pre max 5 osôb na prízemí má spálňu s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, obývaciu miestnosť s dvojlôžkovým gaučom, krytý balkón s výhľadom na bazén a so záhradkou, parkovacie miesto v garáži.
 • B6 – apartmán pre max 6 osôb na 1. poschodí má spálňu s manželskou posteľou a poschodovou posteľou, obývaciu miestnosť s dvojlôžkovým gaučom, krytý balkón, parkovacie miesto v garáži.
 • C7 – apartmán pre max 7 osôb je dvojpodlažný na 2.poschodí, má obývaciu miestnosť s dvojlôžkovým gaučom, spálňu s manželskou posteľou, kúpeľňu, krytú terasu; v podkroví prepojenom s obývačkou točitými schodmi, spálňu s 2 samostatnými lôžkami a 1 rozkladacím lôžkom, ďalšia kúpeľňa, veľká terasa na slnenie s 2 ležadlami, garáž.
 • C1-7 – apartmán pre max 7 osôb je dvojpodlažný na 2.poschodí, má obývaciu miestnosť s gaučom, spálňu s manželskou posteľou, kúpeľňu s pračkou, krytú terasu; v podkroví prepojenom s obývačkou točitými schodmi, spálňu s 2 poschodovými posteľami, ďalšia kúpeľňa, veľká terasa na slnenie s 2 ležadlami, garáž.

Stravovanie

Individuálne.

Vybavenie rezidencie, ďalšie služby

Rezidencia Le Acacie, Bibione Pineda má podzemnú časť v ktorej sú garáže, apartmány sú na prízemí, prvom poschodí a druhom poschodí s podkrovím. Výťah do všetkých podlaží, k dispozícii je práčka aj sušička. Rezidencia má celkom 72 apartmánov. Wifi pripojenie na internet pri bazéne, resp. vo wifi-zóne za poplatok na mieste.

Šport, relax, wellness

Rezidencia má 2 vonkajšie bazény - jeden pre dospelých a jeden pre deti, terasu na slnenie, záhradu.
Termálne kúpele Bibione Thermae v stredisku v časti Bibione Spiaggia rovno pri pláži, asi 5km od rezidencie, celoročná prevádzka.

Zábava, aktivity

V stredisku zábavný park Rio Blu s atrakciami, lunapark Adriatico Bibione.
Pozvánka na Europarty – bezplatný zábavný večer pod holým nebom so špagetami, vínom, nealkom, živou hudbou a detským programom, cca od polovice júna do konca augusta. Viac info na mieste, zmena programu vyhradená.

Rodina, deti

Detská postieľka na požiadanie za poplatok, do vyčerpania kapacity.

Extra

Europa karta so zľavami na rôzne zmluvné služby (obchody, reštaurácie, zábavné parky) v stredisku pre klientov v apartmánoch.
Zvieratá nie sú povolené.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu na 7 nocí
 • 1 plážový servis /apartmán
 • prvú sadu posteľnej bielizne a uterákov (výmena za poplatok)
 • spotrebu energií
 • klimatizáciu
 • využívanie bazénu
 • parkovanie
 • záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta)
 • Europa kartu
 • asistenčnú službu v stredisku
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • vratná kaucia € 100,00 /apartmán (platba na mieste, pri skupinách mladých môže byť požadovaná vyššia kaucia)
 • miestna taxa cca € 0,50 /osoba od 2r. /noc (v 2015 až do 10 nocí, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • posteľná bielizeň € 8,00 /osoba /výmena (alebo vlastná, platba v CK / na mieste)
 • uteráky € 7,00 /osoba /výmena (alebo vlastné, platba v CK / na mieste)
 • detská postieľka € 2,00 /deň (na požiadanie pri rezervácii, len do vyčerpania kapacity, platba v CK / na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie

Upozornenie

Hoci je záverečné upratovanie zahrnuté v cene, apartmán musí byť odovzdaný uprataný (špeciálne kuchynský kútik – rozmrazená vyčistená chladnička, umytý riad, vynesené odpadky) v opačnom prípade bude účtovaný poplatok € 40 – 80.

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je v sezóne 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné v čase 17-20,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do 09,00 hod. V termínoch 14.05.-18.06. na požiadanie týždenný pobyt s iným nástupným dňom, do 14.05. a od 03.09. minimálna dĺžka pobytu 5 nocí a voľný nástupný deň, na požiadanie.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Rezidencia Le Acacie, Bibione

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Bibione

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost