Apart Hotel OLIMPIA ***

Bibione Spiaggia / Veneto / Taliansko

50m od pláže / Plážový servis
Klimatizácia / Wi-Fi
Bazén
Dieťa do 3 rokov zdarma
Parkovisko / Bezbariérový prístup
Pes povolený

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Skvelá kombinácia ubytovania v apartmáne pre až 7 osôb s kuchyňou a raňajkami / polpenziou + bazén - Aparthotel Olimpia v centre Bibione Spiaggia.

Poloha, dovolenka

Zrekonštruovaný príjemný aparthotel Olimpia sa nachádza v centre Bibione Spiaggia, neďaleko hlavnej promenády a 900m od kúpeľov „Bibione Thermae“. Viac o stredisku na stránke dovolenka Bibione.

Pláž, more

Len asi 50m od širokej piesočnatej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Plážový servis v cene (1 slnečník + 2 kreslá / izba).

Izby, apartmány

Izby a apartmány sú jednoducho zariadené, majú kúpeľňu so sprchou a WC, SAT TV, trezor a klimatizáciu. Apartmány sú orientované na more.
 • Jednolôžková izba – bez balkónu.
 • Izba Classic – dvojlôžková izba s možnosťou 1 prístelky (manželská posteľ a rozkladacie lôžko pre 1 osobu), s balkónom.
 • BILO 3/5 – rodinný apartmán pre 3 až 5 osôb (min. 2 plne platiace osoby) sa skladá z obývacej miestnosti s kuchynským kútikom a rozkladacím dvojlôžkovým gaučom, spálne s manželskou posteľou a 1 samostatným lôžkom. Balkón.
 • TRILO 5/7 – dvojpodlažný apartmán pre 5 až 7 osôb (min. 3 plne platiace osoby). Jedno podlažie má obývaciu miestnosť s kuchynským kútikom, rozkladacím dvojlôžkovým gaučom a balkón. Druhé podlažie prepojené schodiskom má spálňu s manželskou posteľou a 1 samostatným lôžkom, druhú spálňu s 2 samostatnými lôžkami a balkón.

Stravovanie

„Brunch - buffet“ - bohaté raňajky od 07.30 – 12.00 hod. studené aj teplé jedlá. Možnosť doobjednať večere za príplatok. Servírované s možnosťou výberu z 3 menu (medzinárodná i typická miestna kuchyňa). Rôzne predjedlá, šaláty a dezerty formou bufetu.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Aparthotel Olimpia, Bibione je plne klimatizovaný a má priestranné svetlé spoločné priestory (kaviareň, čitáreň, bar), bezbariérový prístup, jedáleň a strešnú terasu s relaxačným bazénom. Parkovisko zdarma (do vyčerpania kapacity). Zdarma Wi-Fi pripojenie na internet v hotelovej hale a pri bazéne (heslo na recepcii). Parkovanie pri hoteli zdarma do vyčerpania kapacity, neďaleko aj platené parkovisko.

Šport, relax, wellness

Bazén na strešnej terase s priestorom na opaľovanie a so slnečníkmi a ležadlami.
30% zľava na Green Fee v neďalekom golfovom klube Golf Club Lignano.

Rodina, deti

Dieťa do 3 rokov na prístelke alebo v postieľke zdarma (v izbe s 2 alebo 3 plne platiacimi osobami, v závislosti od typológie izby).
Detská postieľka, vysoké stoličky pre deti a kočíky zdarma, na vyžiadanie vopred (do vyčerpania kapacity). Pre rodiny s deťmi možnosť ohrevu dojčenskej stravy a fľaše.

Extra

Malé zviera povolené na vyžiadanie vopred, za poplatok na mieste (mimo spoločných priestorov - jedáleň, strešná terasa, bazén). K dispozícii sú misky a pohodlné lôžka pre štvornohých miláčikov.
* Prístup na vyhradenú vybavenú pláž pre psíkov „Spiaggia di Pluto“ (za malý poplatok).

Upozornenie

 • Nutné priniesť zdravotné potvrdenie / kartu psíka o povinných očkovaniach!

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s raňajkam
 • plážový servis (1 slnečník + 2 kreslá / izba)
 • využívanie bazénu a terasy na slnenie
 • klimatizáciu
 • parkovisko
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • večere / polpenzia (platba v CK)
 • malé zviera € 13,000 / deň (platba na mieste
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň sobota, na požiadanie overíme aj kratší, resp. atypický pobyt s iným nástupom. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 16,00 hod. Izby, apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Aparthotel Olimpia, Bibione

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Bibione

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost