Hotel JESOLO SAND ***

Lido di Jesolo / Veneto / Taliansko

200m od pláže
Plážový servis
Deti do 7r. zdarma
Wifi
Pes povolený

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Renovovaný 3* hotel blízko pešej zóny, 200m od pláže a neďaleko Aqualandie, wifi aj klimatizácia zdarma, deti do 7 rokov zdarma!

Poloha

Nedávno kompletne renovovaný hotel Jesolo Sand sa nachádza v stredisku Lido di Jesolo, v jeho západnej časti v blízkosti (50m) hlavnej ulice, ktorá sa vo večerných hodinách mení na pešiu promenádu. Množstvo obchodov, reštaurácií, barov, dobre dostupné. Zastávka miestnej dopravy 50m. Viac o stredisku sa dozviete na dovolenka Lido di Jesolo.

Pláž, more

Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora asi 200m od hotela. V cene je plážový servis - 1 slnenčík a 2 ležadlá na pláži /izba.

Izby, apartmány

Príjemne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou 1-2 prísteliek majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, sat TV, trezor, wifi pripojenie na internet zdarma, klimatizáciu za poplatok a balkón.

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky formou bufetu, večere 3-chodové servírované s možnosťou výberu z 3 menu, bufet šalátov. Možnosť ubytovať sa aj len s raňajkami.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Jesolo Sand, Lido di Jesolo má recepciu, nočného vrátnika, reštauráciu, bar, terasu s obsluhou, výťah, TV miestnosť a parkovisko do vyčerpania kapacity zdarma, okrem termínu 04.08.-25.08., vtedy nie je k dispozícii. V stredisku sú aj verejné parkoviská. Wifi pripojenie na internet zdarma na prízemí aj v izbách hotela.

Šport, relax, wellness

Prenájom bicyklov na požiadanie za poplatok cca € 1,50 /hodina, max 4 hodiny.

Zábava, aktivity

Vodný park Aqualandia asi 1km, tenisové kurty 1km, golf 1,5km, motokáry 1,5km.

Rodina, deti

Dieťa do 7 rokov na prístelke zdarma, aj 2 v izbe! Detská postieľka na požiadanie zdarma. Na pláži sa nachádza detské ihrisko a tiež detský klub.

Extra

Malé zviera povolené na požiadanie a za poplatok.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • plážový servis (1 slnečník a 2 ležadlá /izba)
 • wifi zdarma
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 1,00 /osoba od 12r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • klimatizácia € 5 /deň, na požiadanie, platba na mieste
 • poplatok za malé zviera € 7 /deň, na požiadanie, platba na mieste
 • delegát, na požiadanie
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

 • 7=6 pre pobyty v termíne 03.06.-23.06. a 07.09.-16.09.2018.
 • Aj 2 deti do 7 rokov na prístelke zdarma!
Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Do 16.06. a od 01.09. možný aj pobyt na min. 5 nocí s voľným nástupom. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Recenzie

Autentické recenzie od našich klientov, ktorí boli na dovolenke v Hotel Jesolo Sand a aj písomne sformulovali svoje postrehy z dovolenky v Lido di Jesolo.

Zdravím vás pani B.
Ďakujem aj ja za vaše milé slová. Chceli by sme Vám ešte raz poďakovať za ponuku hotela Jesolo Sand. Skvelá dovolenka, výborný hotel. Milý, príjemný personál, úžasní všetci zamestnanci, od recepčných, majiteľov,čašníčiek, kuchárov, upratovačiek....no proste naozaj na jednotku.
Pri odchode nás vyobjímali a odprevádzali až k autobusu, ako rodina. Vynovené priestory, domáca výborná strava,žiadne polotovary v ničom. Čistota na úrovni, Plážový servis nám automaticky dali od soboty do soboty- vrátane teda aj toho posledného dňa,čo sme doposiaľ nemali a bolo to super.
Ochota úžasná vo všetkom. Inak aj v Colone bola stará pani s dcérou -majiteľky hotela zlaté. Tie nás už poznali a keď sme po roku prišli nás objímali, usádzali priniesli kávičku, kroasanty, rýchlo pripravili izbu...len,tam už tá strava nebola taká, ale ľudia milí. Snažia sa veď všetci, len ono veci sa menia a tak aj v tej Colone,ktovie prečo zmenili to stravovanie. Ale hotel Sand je naozaj výborný.
Ďakujeme za Vašu ochotu a trpezlivosť pri výbere. Nech Vám tento entuziazmus dlho vydrží. Krásne leto.

S pozdravom C. s dcérou, Júl 2018

Mapa

mapa Hotel Jesolo Sand, Lido di Jesolo

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Lido di Jesolo

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost