Apartmány TORRE DEL SOLE

Bibione / Veneto / Taliansko

150m od pláže
Bazén
Plážový servis
Bielizeň
Pračka
Garáž

Naše hodnotenie

****+ / Centrálna poloha blízko pláže v Bibione Spiaggia, moderné apartmány s garážou a pračkou.

Poloha

Nedávno postavená vysoká rezidencia s apartmánmi Torre del Sole sa nachádza v prímorskom letovisku severného Jadranu, Bibione, v hlavnej časti Spiaggia. Do centra s obchodmi, barmi, reštauráciami a promenádou je to len asi 50m.

Pláž, more

Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora asi 150m od apartmánov. Plážový servis je zahrnutý v cene, t.j. 1 slnečník + 1 ležadlo + 1 kreslo od 4.radu od mora na pláži v cene 1 apartmánu. Miesta od 4.radu ďalej podľa vlastného výberu a dispozície v momente rezervácie (resp. výmeny poukazu na pláži), možné priplatiť si za prvé 3 rady od mora priamo v pokladni na pláži. Ďalší plážový servis možné dokúpiť tiež priamo na pláži.

Ubytovanie

Moderne zariadené apartmány majú samostatné centrálne kúrenie a klimatizáciu, bezpečenostné dvere, malý trezor, sat TV, kúpeľňu so sprchouvacím boxom a WC, pračku, kuchynský kút v obývacej miestnosti (aj mikrovlnka, kávovar), priestranné kryté terasy - od 5.poschodia s výhľadom na more.
 • C6 – apartmán pre max 6 osôb má obývaciu miestnosť s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom, spálňu s manželskou posteľou a balkónom, spálňu s 2 samostatnými lôžkami alebo 2 lôžkami nad sebou, krytá terasa, komora na prízemí. Orientovaný na východ alebo západ.
 • C1-6 – apartmán pre max 6 osôb má obývaciu miestnosť s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom, spálňu s manželskou posteľou a balkónom, spálňu s 2 samostatnými lôžkami, krytá terasa, komora na prízemí. Orientovaný na juhovýchod alebo juhozápad.
 • C2-6 – apartmán pre max 6 osôb má obývaciu miestnosť s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom, spálňu s manželskou posteľou a balkónom, spálňu s poschodovou posteľou. Orientovaný na východ alebo západ.

Stravovanie

Individuálne.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Apartmány Torre del Sole, Bibione majú podzemné podlažie s garážami, prízemie so skladmi - komorami, ktoré patria ku apartmánom a 10 poschodí s celkom 38 apartmánmi. V budove je výťah.

Šport, relax, wellness

Rezidencia má vonkajší bazény, terasu na slnenie, záhradu.
Termálne kúpele Bibione Thermae v stredisku v časti Bibione Spiaggia rovno pri pláži, asi 800m od rezidencie, celoročná prevádzka.

Zábava, aktivity

V stredisku zábavný park Rio Blu s atrakciami, lunapark Adriatico Bibione.
Pozvánka na Europarty – bezplatný zábavný večer pod holým nebom so špagetami, vínom, nealkom, živou hudbou a detským programom, cca od polovice júna do konca augusta. Viac info na mieste, zmena programu vyhradená.

Rodina, deti

Detská postieľka na požiadanie za poplatok, do vyčerpania kapacity.

Extra

Europa karta so zľavami na rôzne zmluvné služby (obchody, reštaurácie, zábavné parky) v stredisku pre klientov v apartmánoch.
Zvieratá nie sú povolené.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu na 7 nocí
 • 1 plážový servis /apartmán
 • 1. sadu posteľnej bielizne a uterákov (výmena za poplatok)
 • spotrebu energií
 • klimatizáciu
 • využívanie bazénu
 • parkovanie
 • záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta)
 • Europa kartu
 • asistenčnú službu v stredisku
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • vratná kaucia € 100,00 /apartmán (platba na mieste, pri skupinách mladých môže byť požadovaná vyššia kaucia)
 • miestna taxa cca € 0,50 /osoba od 2r. /noc (v 2015 až do 10 nocí, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • posteľná bielizeň € 8,00 /osoba /výmena (alebo vlastná, platba v CK / na mieste)
 • uteráky € 7,00 /osoba /výmena (alebo vlastné, platba v CK / na mieste)
 • detská postieľka € 2,00 /deň (na požiadanie pri rezervácii, len do vyčerpania kapacity, platba v CK / na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie

Upozornenie

Hoci je záverečné upratovanie zahrnuté v cene, apartmán musí byť odovzdaný uprataný (špeciálne kuchynský kútik – rozmrazená vyčistená chladnička, umytý riad, vynesené odpadky) v opačnom prípade bude účtovaný poplatok € 40 – 80.

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je v sezóne 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné v čase 17-20,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do 09,00 hod. V termínoch 14.05.-18.06. na požiadanie týždenný pobyt s iným nástupným dňom, do 14.05. a od 03.09. minimálna dĺžka pobytu 5 nocí a voľný nástupný deň, na požiadanie.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Apartmány Torre del Sole, Bibione

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Bibione

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost