Villaggio SAN FRANCESCO ****

Duna Verde / Veneto / Taliansko

Pri pláži
Bazény
Animácie
Wifi

Ubytovanie

Naše hodnotenie

****+ / Výborne vybavený komplex so chaletmi, bungalovmi, mobilnými domami a kempovými miestami pre stany. Má reštaurácie a bary, supermarket, športoviská, bazény, obchody, animačné programy. Vhodný pre rodiny s deťmi a skupiny priateľov.

Poloha

Villaggio San Francesco s rozlohou 32 ha sa rozprestiera priamo pri piesočnatej pláži, obklopený stredomorskou vegetáciou. Nachádza sa medzi známymi strediskami Caorle (asi 10 km) a Lido di Jesolo (asi 20 km). Benátky sú vzdialené 50 km. Najbližším susedom na sever je Lido Altanea, na juh Eraclea Mare.

Pláž, more

Piesočnatá pláž sa nachádza priamo pri villaggio, od jednotlivých ubytovacích zariadení je vzdialená 50 - 700m. Plážový servis za poplatok na mieste.

Izby, apartmány

Komplex je rozdelený na 6 častí - Belvedere, Penelope, Residence, Tigli, Maxim a Pineta.
 • Belvedere – v centre rezortu, obklopená zeleňou a nachádzajú sa tu vily s kamennou terasou.
 • Penelope – pri recepcii, supermarketu a nákupnej zóne, v blízkosti bazéna Penelope, asi 500 - 700 m od pláže. Nachádzajú sa tu chalety.
 • Chalet M50 - pre 4 osoby s možnosťou 2 prísteliek, malý domček s terasou a veľkým spoločným priestorom, má 2 spálne každú s 2 posteľami ( možnosť spojiť), obývaciu miestnsoť s kuchynským kútikom, jedálenským stolom a 1 lôžkom alebo rozkladacím gaučom. Kúpeľňa so sprchou a WC, malá záhradka, krytá terasa so záhradným nábytkom. Zviera nie je povolené. Nachádza sa v zóne Belvedere a Penelope.
 • Chalet Comfort - pre 4 osoby s možnosťou 2 prísteliek. Nové apartmány, zrekonštruované s eco-friendly materiálov. Má 2 spálne s 2 lôžkami ( možnosť spojiť), obývacia miestnosť s kuchynským kútikom s mikrovlnou rúrou, mini mixér, chladnička, jedálenský stôl so stoličkami, samostatné lôžko alebo rozkladací gauč, kúpeľňa so sprchou a WC, krytá terasa so záhradným nábytkom, malá záhradka, parkovacie miesto, vstup na pláž, účasť na animačných programoch, využívanie bazénov. Zviera nie je povolené. Nachádza sa v zóne Penelope.
 • Bi Chalet - pre 5 osôb, malý domček s terasou má 2 spálne s 2 lôžkami ( možnosť spojiť), obývacia miestnosť so SAT TV, samostatné lôžko alebo rozkladací gauč, kuchynský kútik s mikrovlnou rúrou, mini mixér, umývačkou riadu, chladničkou, jedálenský stôl so stoličkami, kúpeľňa so sprchou a WC, krytá terasa so záhradným nábytkom, malá záhradka, parkovacie miesto, vstup na pláž, účasť na animačných programoch, využívanie bazénov. Zviera nie je povolené. Nachádza sa v zóne Belvedere.

Stravovanie

Individuálne. V rezorte sa nachádzajú reštaurácie a bary.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Villaggio San Francesco, Duna Verde má recepciu, wifi, reštauráciu - pizzeriu "Barbablu", reštauráciu - pizzeriu "Chalet beach" priamo pri pláži, stánok "Luca´s", vínny bar "Bacaro", jogurtový bar a zmrzlináreň "Veronica", obchod s cukrovinkami, supermarket, predaj čerstvých rýb ( priamo oproti supermarketu), obchod so športovými potrebami, plážovými potrebami, spomienkové predmety.

Šport, relax, wellness

3 multifunkčné ihriská ( basketbal/ volejbal), 3 tenisové kurty, 3ihriská na bocce, 2 multifunkčné futbalové ihriská , 2 ihriská na plážový volejbal, minigolf, lukostreľba.
Bazén Tropical - priamo oproti pláži (26 x 13 m) s oddelenou časťou pre deti. Zatvorený v sobotu.
Vyhrievaný bazén (20 x 14 m) zatvorený v pondelok.
Bazén Residence (25 x 22 m) s vodným vodopádaom a hrami. Zatvorený v utorok.
Bazén Penelope (34 x 14 m) v tesne blízkosti chaletov, zatvorený v stredu.
Vodný park Garden - 4 bazény, 2 vodné tobogány, hydromasáž, hry pre deti.
Vodný fitness - vodnýá gymnastika, aquabike, jóga, strečing...

Zábava, aktivity

K dispozícii viac ako 50 animátorov - pre deti a juniorov Flinky Club (3- 8 rokov), Teeny Club ( 9-12 rokov), Be Free ( 13 - 18 rokov), zabezpečujú športový, zábavný a umelecký program podľa veku.
animácie na pláži, večerné zábavné programy a predstavenia pre deti aj dospelých, športové kurzy a turnaje.

Rodina, deti

animačné programy, detské bazény a tobogány, detské kluby, postieľka na vyžiadanie.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom ubytovacej jednotky podľa výberu
 • spotrebu energií
 • záverečné upratovanie
 • posteľnú bielizeň a uteráky
 • parkovacie miesto
 • využívanie bazénov
 • vstup na pláž (nie prenájom slnečníkov a ležadiel)
 • účasť na animačných programoch
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • môže byť požadovaná vratná kaucia
 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi (platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • klimatizácia
 • plážový servis
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Na vyžiadanie možnosť skrátených alebo predĺžených pobytov. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Chalety/ bungalovy je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Villaggio San Francesco, Duna Verde

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku a okolí -› ubytovanie Lido Altanea

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost