Vila GRAND SOLEIL

Orebić / Južná Dalmácia Dubrovnik / Chorvátsko

Súkromná vila pre až 12 osôb
Pri pláži
Bazén
Wifi
Parkovanie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

****+ / Luxusná vila pri pláži v Orebić s kapacitou 12 osôb, s bazénom, záhradou, 8 spální a 7 kúpeľní, výhľad na more aj wifi.

Poloha

Vila Gran Soleil je obklopená vlastnou veľkou stredomorskou záhradou plnou zelene a zvažuje sa smerom ku pláži, s ktorou záhrada susedí. Od vjazdu na pozemok vedie dlhá cesta po pozemku až na priestranné parkovisko pre 4-6 áut. Vila poskytuje dostatok súkromia aj vďaka veľkému pozemku a záhrade, nachádza sa na okraji mestečka Orebić na južnom pobreží polostrova Pelješac na juhu Chorvátska. Centrum mestečka asi 1km, dostupné aj pešo, najbližšie bary / reštaurácie asi 100-300m od vily.
Viac o regióne na stránke: Južná Dalmácia - Dubrovnik.

Pláž, more

Cez záhradu vily vedú schody nadol pomedzi stromy priamo ku pláži. Samotná vila je asi 70m od pláže. Na hranici s plážou je lodenica, ktorú je možné využiť ako kabínku na prezliekanie a jej strecha zároveň slúži ako terasa, ktorá poskytne súkromie a pritom je takmer pri mori. Dlhá pláž je kamienková, miestami piesková a voda je priezračná.

Ubytovanie

Vila je jednopodlažná, delí sa na hlavné a hosťovské krídlo. Kapacita vily je 12 osôb.
 • Obývacia zóna – pozostáva z miestnosti s posedením, jedálne, kuchyne a menšieho šatníka - nachádza sa medzi dvoma krídlami so spálňami a je dobre dostupná pre všetkých hostí (prenajímaná je iba v celku). Obývacia miestnosť má mramorovú podlahu a ústí do záhrady a na terasu. Gauče, kreslá v elegantnom štýle, krb, TV / DVD systém, steny sú biele alebo holý kameň, jedna stena je presklená - posuvné dvere na terasu. Jedálenská časť má veľký elegantný drevený stôl s 12 miestami na sedenie, východ z nej na prednú terasu a smerom k bazénu.
 • Kuchyňa – moderná talianska kuchyňa s dláždenou podlahou, červeno-bielym nábytkom a ostrovčekom uprostred. Ústí do jedálne a tiež na terasu. Plne vybavená - sporák, digestor, chladničky, mrazničky, umývačka riadu, mikrovlnná rúra, kávovar, kanvica, toastovač, kompletný riad.
 • Hlavné spálne – so záhradnou terasou a výhľadom na more. Svetlá chodba vedie do krídla so štyrmi en-suite spálňami. Dominantná spálňa má veľkú manželskú posteľ s nebesami, obývaciu časť s posedením, terasu so záhradným nábytkom obklopnú zeleňou pre súkromie. K hlavnej spálni patrí aj veľká, samostatne stojaca antická vaňa s efektným osvetlením. Tri podobné hlavné spálne s vlastnými verandami, komfortným nábytkom a každá s vlastnou kúpeľňou so sprchou.
 • Hosťovské spálne – 4 hosťovské spálne majú buď manželskú posteľ alebo 2 lôžka a nachádzajú sa v opačnom krídle vily, než hlavné spálne. Dve z nich majú vlastnú kúpeľňu, ďalšie dve sú prepojené a majú spoločnú kúpeľňu.

Vybavenie vily, ďalšie služby

Villa Grand Soleil, Orebić je postavená do tvaru U a má viacero priestranných terás a hosťovských terás a veľkú záhradu stredomorskej zelene s vlastným priamym prístupom na pláž. V záhrade sú najrôznejšie stromy a rastliny ako palmy, ibištek, popínavé rastliny, oleandre, myrta,ľalie, ruže, pelargónie, citrónovníky, pomarančovníky, mandle, granátové jablone, olivovníky, rozmarín aj levanduľa. Niekoľko krytých terás s elegantným záhradným nábytkom patrí ku vile a má efektné nočné osvetlenie. Barbecue / gril a pikniková zóna sú v záhrade. Na inom mieste záhrady je hojdačka. Pri bráne vedúcej na pláž je lodný dom s plážovými kreslami. Vila má wifi pripojenie na internet a parkovanie pre až 6 áut.

Šport, relax, wellness

Vonkajší bazén s terasou na slnenie sa nachádza pred vilou, z terasy je výhľad na ostrovy. K dispozícii sú ležadlá aj osušky k bazénu.

Stravovanie

Individuálne.

Extra

Zviera povolené na vyžiadanie vopred.

Doprava

Individuálna. Možnosť zabezpečiť transfer z letiska, resp. ponuka na mieru na požiadanie.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom vily
 • spotrebu energií
 • posteľnú bielizeň a uteráky (týždenná výmena)
 • využívanie bazénu
 • parkovanie
 • záverečné upratovanie (resp. týždenné upratovanie, okrem kuchyne; vilu je však potrebné odovzdať v slušnom stave; denné alebo častejšie upratovanie na požiadanie za poplatok)
 • miestne taxy
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • vratná kaucia € 1.000 /vila (platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, iný len na požiadanie. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 16,00 hod. Vilu je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Villa Grand Soleil, Orebić

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Dalmácia Dubrovnik

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost