Cestovná kancelária Reny Travel

Naša cestovná kancelária Reny Travel funguje na trhu už od roku 2004. Špecializujeme sa na destinácie, ktoré máme samy radi, najmä Taliansko, Chorvátsko, Rakúsko, naše Slovensko a na lyžovačky v Alpách a po celom svete. Ako menší flexibilný tím nás vždy tešilo, že klientom môžeme poskytovať kompletný dovolenkový servis a pritom si zachovať osobný prístup. Vžijeme sa do vašej predstavy dovolenky či lyžovačky a vyhľadáme zaujímavé riešenia pre váš pobyt za výhodnú cenu. Radi vás obslúžime či už sa jedná o pobyt pre dvoch, rodinnú dovolenku, skupinovú lyžovačku alebo firemný event. Kontaktujte nás pre viac informácií spôsobom, ktorý preferujete.

Prečo využívať služby CK Reny Travel?

Pretože šetríme váš čas. A čas sú peniaze. Dnes už si takmer každý internetový užívateľ dokáže vyhľadať najrôznejšie ponuky ubytovania. Kto sa tomu niekedy intenzívne venoval vie, že táto činnosť zaberie veľa času - najmä, keď máte zložitejšiu požiadavku. Atypický alebo top termín, viac izieb, viac-lôžková izba, to všetko môžu byť „komplikácie“. Naša znalosť produktu a množstvo dobrých kontaktov, ktoré sme za roky fungovania vybudovali, nám umožňujú flexibilne reagovať aj na tieto situácie a pripraviť zaujímavé ponuky.

Pretože vieme, čo vám ponúkame. Sami radi cestujeme, veľmi radi lyžujeme, užívame si komfort wellness pobytov. Ponúkané strediská a zariadenia osobne navštevujeme a testujeme. Preto aj keď nemáte inšpiráciu na výber lokality najbližšieho pobytu, spoločne určite vymyslíme niečo dobré.

Pretože vybavíte všetko na jednom mieste. A to je opäť aj úspora času a často aj ďalších financií pri využití výhodných balíkov produktov. Okrem ubytovania zabezpečíme dopravu, transfery, prenájom vozidla, cestovné poistenie, sprievodcov, wellness balíčky, na lyžovačku aj skipasy, prenájom lyžiarskeho vybavenia, lyžiarskych inštruktorov, aktivity pre nelyžiarov... Všetko závisí od vašej fantázie a finančnej predstavy.

Pretože nakúpite za výhodnú cenu. V mnohých zariadeniach máme dojednané špeciálne zvýhodnené podmienky pre našich klientov. V niektorých hoteloch získate bonusy, ktoré nie sú inak dostupné. Inde bude cena porovnateľná s hotelovou a ako stály klient získate vernostnú zľavu, vďaka ktorej bude vaša cena bezkonkurenčná.

Pretože komunikujete s ľuďmi, ktorých poznáte po mene, môžete im zavolať, v prípade záujmu si dohodnúť stretnutie. Sme vám k dispozícii nie len vtedy, keď vyberáte vhodnú destináciu a ubytovanie, ale aj keď ste za pobyt už zaplatili a aj vtedy, keď ste na dovolenke či lyžovačke. Máte na nás kontakt a môžete sa na nás kedykoľvek obrátiť - na našu kanceláriu alebo asistenčnú službu. Na našom prístupe k zákazníkom si zakladáme a preferujeme budovanie dlhodobých vzťahov založených na vzájomnej dôvere. U nás má každý klient meno, nie je iba rezervačným číslom.

Pretože získavate právo na to, za čo si zaplatíte. Objednaním zájazdu v cestovnej kancelárii získate možnosť úspešne sa sťažovať, ak sa vyskytne problém, či nedostatky, právo na reklamáciu, istotu odškodnenia, ak ste v práve a partnera, ktorý „hrá za vás“.

Kde nás nájdete, kontakty

RENY TRAVEL, s.r.o.
Cestovná kancelária
Brodská 5
841 04 Bratislava

Otváracie hodiny:
Po-Pia (9:00-18:00)

 

Telef.: 00421 2 5464 0661
Mobil: 00421 918 792 636

Mail: info@reny.sk

Skype: renytravel_anna
WhatsApp: 00421 918 792 636

Cestovná kancelária

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost