Taliansko

Cestovná kancelária Reny Travel, váš partner na cestách

osobný prístup
kompletný servis
výhodné ceny

Dovolenka Taliansko

Známe príslovie "všetky cesty vedú do Ríma" naznačuje významnosť tohto mesta i celej krajiny. Dovolenka Taliansko je pre každého, veď ide o najpestrejšiu destináciu v Európe. Šírka ponuky je úžasná, spomeňme talianské mestá Rím, Benátky, Janov, Miláno, Florencia, Neapol, nasýtené históriou a umením. Výnimočné miništáty Vatikán a San Marino. Rozmanité pláže a atraktívne letoviská lemujú 3000km pobrežia. Poskytujú osvieženie miliónom dovolenkárov. Skvelá gastronómia, lahodné špeciality a opojné vína hýčkajú chuťové bunky. Alpy a nádherné zjazdovky lákajú milovníkov lyžovačky. Prívetivé more, obľúbené ostrovy sú tromfy tradičnej rodinnej dovolenky. Ozdravné pobyty, športové a spoločenské podujatia dopĺňajú cestovateľské menu. Dôvodov na dovolenku v Taliansku je ešte o veľa viac. Nechajte sa inšpirovať.

Taliansko je pestrou kombináciou dvadsiatich regiónov, z ktorých každý je niečim charakteristický a výnimočný. Každý z nich má iné farby, vône a turistické atrakcie. Veneto sú Benátky, prímorské letiviská aj lyžiarske strediská, Toskánsko víno a umenie, Sardínia nádherné pláže, Friuli Venezia Giulia rodinná pohoda, Lombardia, Piemont a Valle Aosta fantastické terény pre lyžovanie ... a všade ešte omnoho viac. Spoznajte čaro Talianska prostredníctvom jeho regiónov!

Sardínia, Sardegna
Porto Cervo, Costa Rei, Santa Margherita di Pula, ubytovanie, ...
Friuli Venezia Giulia
Lignano, Grado, Terst, Piancavallo, Udine, Pordenone, ...

Zobraziť všetky (20) -› regióny Talianska

Ak radšej spoznávate Taliansko pomocou mapy, na tomto mieste nájdete klikaciu mapu Talianska a jeho regiónov. Taliansko sa delí na 20 regiónov: na severe Valle d'Aosta, Piemonte, Liguria, Lombardia, Veneto, Trentino - Alto Adige, Friuli Venezia Giulia a Emilia Romagna; v strede Talianska sú Toskánsko, Umbria, Marche, Lazio; na juhu napokon Kampánia, Kalábria, Basilicata, Abruzzo, Molise, Puglia a ostrovy Sicília a Sardínia. Mapa každého regiónu s vyznačením stredísk a populárnych miest.

mapa Taliansko

Praktické informácie o Taliansku, ktoré sa oplatí prečítať si ešte pred cestou na dovolenku alebo lyžovačku do Talianska. Uložte si túto stránku medzi obľúbené vo svojom mobile a majte všetky potrebné informácie vždy poruke. Pripravte sa na skvelú dovolenku v Taliansku!

V kocke
zvyklosti
Skvosty
Gastronómia

Zobraziť ďalšie informácie o Taliansku

Zadajte parametre na vypracovanie ponuky na mieru pre vás pomocou komplexného formulára „Moja dovolenka v Taliansku“. Umožníte nám lepšie porozumieť vašim potrebám a urýchlite vypracovanie ponuky. Vypĺňajte len tie parametre, ktoré sú pre vás dôležité. Vyplnenie formulára vám nezaberie viac než 3 minúty. Ak uprednostníte osobnú komunikáciu, kontaktujte nás telefonicky.

Zobraziť objednávkový formulár

Turistický sprievodca Taliansko

Všetky cesty vedú do Ríma, hlavného mesta Talianska a centra kresťanského sveta. Stará pravda naznačuje významnosť tohto mesta i celej krajiny. Dovolenka Taliansko je pre každého, veď ide o najpestrejšiu destináciu v Európe. Cestovná kancelária Reny Travel ponúka Taliansko ako svoju hlavnú letnú špecializáciu od roku 2000. Šírka ponuky je úžasná, spomeňme talianské mestá Rím, Benátky, Miláno, Janov, Florencia, Neapol. Všetky sú presýtené históriou a umením. Hojne navštevované sú miništáty Vatikán a San Marino, oba výnimočné a dôstojné. Rozmanité pláže a atraktívne prímorské letoviská lemujú 3000 km pobrežia. Poskytujú letné osvieženie miliónom zahraničných i domácich dovolenkárov. Neopakovateľná gastronómia, lahodné špeciality a opojné vína dráždia chuťové bunky fajnšmekrov. Nádhernými zjazdovkami popretkávané Alpy a Dolomity lákajú milovníkov zimnej dovolenky do najlepších lyžiarskych stredísk. Prívetivé more a malebné ostrovy ponúkajú možnosť tradičnej rodinnej dovolenky. Uprednostníte radšej potápanie, jachting, ozdravné pobyty? Športové a spoločenské podujatia svetového významu dopĺňajú cestovateľské menu. Dôvodov na dovolenku v Taliansku je o veľa viac. Kto sa chce zoznámiť s Talianskom podrobnejšie, získa lásku na celý život, ktorá zostane aj tak vždy trocha nepoznaná.

Dovolenka Taliansko - sever - typické rušné, veľké strediská sú našim dovolenkárom dostupné ako "najbližšie more" charakteristické sú rozľahlé piesočnaté pláže mierne sa zvažujúce do mora a záplava slnečníkov a lehátok s veľkým množšstvom turistov počas letnej sezóny. Najznámejšie letoviská na severe Talianska sú Lido di Jesolo, Lignano, Bibione, Caorle, Grado ...

Dovolenka Taliansko - stred - prímorské dovolenkárske oblasti strednej časti apenínskeho polostrova charakterizujú - príjemné klimatické podmienky, pláže pieskové sú užššie než na severe, v niektorých gigantických letoviskách dlhé, plné slnečníkov a lehátok - ideálna rodinná dovolenka v Taliansku za príjemné ceny.

Dovolenka v Taliansku - juh - necestujte za exotikou mimo Európu, oblasti južného Talianska ponúkajú nefalšovanú exotickú atmosféru. Pobrežie je na juhu členitejšie, pribúda kamienkov. Útesy a priezračné more plné života hľadajú milovníci podmorského sveta. Kampánia, ostrov Ischia, Capri, Gargano, Salento, úžasná Sardínia, divoká Sicília ... vyberiete si?

Ďalšie dovolenkové destinácie v Taliansku - mnohí naši klienti majú chuť objavovať nové dovolenkové destinácie v Taliansku, preto neustále pridávame do portfólia zájazdov aj niečo nové. Menej známe regióny Umbria, Basilicata, či Molise sa stávajú cieľom záujmu cestovateľov - bádateľov. Referencie sú viac než priaznivé, preto sme sa vybrali nakontrahovať nové hotely a apartmány..

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost