Chorvátsko

Cestovná kancelária Reny Travel, váš partner na cestách

osobný prístup
kompletný servis
výhodné ceny

Dovolenka Chorvátsko

Letná dovolenka v Chorvátsku je Slovákom blízka už niekoľko desaťročí a zdá sa, že aj naďalej bude patriť k najpopulárnejším cieľom našej letnej cesty k moru. Lákadlom sú more, história, gastronómia, jachting, potápanie a nudizmus. Biele pláže lemujú krištáľové more. Tisíc kilometrov príležitostí vybrať si vhodné miestečko na dotyk slnka, morskej vody a ticha pre regeneráciu a zdravie. Milovníci pamiatok majú z čoho vyberať: Dubrovník, Split, Trogir, Pula, Zadar, Opatia. Ostrovnú dovolenku ponúkajú malé i obrovské ostrovy: Rab, Krk, Cres, Lošinj, Pag, Ugljan, Čiovo, Brač, Hvar, Korčula, Lastovo, Lopud. Slávna Makarska riviéra s letoviskami Brela, Baška Voda, Makarska, Tučepi, Podgora sú dôkazom toho, čo s obľubou a bez nadsázky tvrdíme: že dovolenka Chorvátsko je pre Slovákov-dovolenkárov pojmom číslo jedna.

Každý z chorvátskych regiónov je jedinečný, niečim iným láka návštevníkov na dovolenku. Na tomto mieste si môžete vybrať tú svoju práve podľa lokality. Chorvátsko delíme na 10 turistických regiónov, vyberte si z aktuálnej top 3-ky alebo pokračujte na úplný zoznam regiónov.

Dalmácia Dubrovnik
Južná Dalmácia a jej strediská Dubrovnik, Orebić, Mlini, Klek, ostrov Korčula, Mljet ...
Istria
Obľúbené destinácie na severe Chorvátska, Rovinj, Umag, Poreč, Pula, Vrsar, Rabac, Medulin ...
Dalmácia Split
Makarska a jej riviéra, Brela, Baška Voda, Tučepi, ostrovy Brač, Hvar, Ciovo...

Zobraziť všetky -› regióny Chorvátska

Ak sa radšej orientujete v Chorvátsku pomocou mapy, na tomto mieste nájdete klikaciu mapu Chorvátska a jeho regiónov. Chorvátsko sa delí na 10 hlavných oblastných regiónov - Istria, Kvarner, Záhreb, Stredné Chorvátsko, Slavónia, Lika-Karlovac, Dalmácia – Zadarská oblasť, Šibenická oblasť, Splitská oblasť a Dubrovnícka oblasť. Mapa každého regiónu s vyznačením stredísk a populárnych miest.

mapa Chorvátsko

Praktické informácie, ktoré sa oplatí prečítať si ešte pred cestou na dovolenku do Chorvátska. Uložte si túto stránku vo svojom mobile medzi obľúbené a máte všetky potrebné informácie o Chorvátsku vždy poruke. Pripravte sa na nezabudnuteľnú dovolenku v Chorvátsku!

V kocke
Skvosty
zvyklosti
Gastronómia

Zobraziť ďalšie informácie o Chorvátsku

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost