Firemný travel servis

Cestovanie je prirodzenou súčasťou života každej firmy. Cestujú jednotlivci, alebo celé tímy na služobné cesty, za obchodnými partnermi, klientami, na školenia, veľtrhy a výstavy. Cestuje sa kvôli preskúmaniu nového trhu, stretnutiu a rokovaniu s dôležitými partnermi, hľadaniu nových obchodných príležitostí, inšpirácii, alebo odpočinku a regenerácii. Všetky tieto cesty majú konkrétny cieľ v podobe budúceho prínosu pre firmu. No a keď sa rokovanie, školenie, alebo prezentácia umiestnia do atraktívneho prostredia a spestria vhodným sprievodným programom, efekt bude viacnásobný a všetci účastníci nadšení.

Optimalizujte firemné cestovanie

Predstavíme vám osvedčené tipy, ako zefektívniť cestovanie firmy. Správne nastavené "firemné cestovanie" ponúka vášmu marketingu novú príležitosť pri zaisťovaní cieľov v stále náročnejšom podnikateľskom prostredí. Cestovanie spojené s relaxom, kultúrou, alebo športom je možné využiť na zvýšenie lojality, zlepšenie výkonu zamestnancov, skvalitnenie tímovej práce, posilnenie kolektívu, zaistenie zisku. Investujte do spojenia príjemného s užitočným a užívajte si benefity, ktoré vám prinesie firemný travel servis od CK Reny Travel Service.

Teambuilding

Budovanie efektívneho pracovného tímu, sledovanie spoločného cieľa, profilovanie lídrov tímu, využitie potenciálu všetkých členov, utuženie kolektívu pri zábavnom a aktívnom programe.

Konferencie

Vaše semináre, konferencie, kongresy, prezentácie, školenia... Umiestnite ich do atraktívneho prostredia a skombinujte so zaujímavým programom pre účastníkov v čase voľna. Efekt bude zaručený.

Incentíva

Motivujte zamestnancov k lepšiemu výkonu - odmeňte najlepších rekreáciou. Oproti finančnej odmene má pobytový balíček vyššiu pridanú hodnotu (zotavenie zamestnanca a úspora pre vás).

Firemná lyžovačka

Spoločná lyžovačka je ideálna forma na neformálne obchodné stretnutia, utuženie vzťahov. Dobre kombinovateľné s teambuildingom či konferenciou. Riešenie pre business aj vzťahy.

Business Travel

Riešte služobné cesty a firemné cestovanie na jednom mieste - zabezpečíme ubytovanie, dopravu, stravovanie, vstupy na veľtrhy a výstavy pre manažérov a zamestnancov, poistenie ...

Slovník Business

Pojmy používané v oblasti firemný travel servis - MICE, teambuilding, incentíva, zaužívané výrazy z cateringu, usporiadanie sedenia na konferenciách, cestovanie pre firmy (business travel).

Detailnejšie FTS know-how predstavíme pri konkrétnych požiadavkách na vypracovanie návrhu firemnej akcie. Pre inšpiráciu uvádzame niektoré už zrealizované firemné akcie pre našich klientov. Cestujú s nami firmy z oblastí: stavebníctvo, zdravotníctvo, bankovníctvo, reklama, automobily, potravinárstvo, energetika ale aj samospráva, športové tímy, náboženské spolky a iné. FTS využívajú veľké aj malé spoločnosti. Kontaktujte náš firemný travel servis, vypracujeme vám nezáväznú ponuku na mieru. Ak si cestovateľské potreby vašej firmy vyžadujú podrobnejšie konzultácie, radi sa s vami stretneme pri osobnom jednaní u nás, alebo u vás.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost