Wellness dovolenka

Cítiť sa dobre, vyzerať dobre, oddýchnuť si, načerpať nové sily,.. To všetko prináša wellness dovolenka! Vyberáme pre vás hotely zamerané na starostlivosť o telo a dušu. Nájdete v nich bazény, vírivky, sauny, relaxačné aj liečebné masáže, skrášľovacie procedúry, rôzne cvičenia na kontrolu stresu a psychickú pohodu. Hotely, spravidla kategórie 4* a 5*, sa nachádzajú v prímorských letoviskách, horských lyžiarskych strediskách, kúpeľných mestách alebo aj vo veľkých mestách. Vďaka tejto rôznorodosti si vhodný wellness hotel môže nájsť naozaj každý, kto chce byť rozmaznávaný a vylepšiť si zdravie.

Ako si vybrať kúpele

Hodnotením našich klientov sme vytvorili rebríček "Najlepšie kúpele". Najdôležitejším kritériom pri hodnotení kúpeľov je prínos pre zdravie, zdravotná starostlibvosť a kvalita sprievodných služieb (ubytovanie, stravovanie, možnosti vyžitia), pomer cena výkon. Do kúpeľov sa dnes dostanete s poukazom od lekára (financovanie pobytu so spoluúčasťou zdravotnej poisťovne), alebo podľa vlastného uváženia pri plnej úhrade ceny.

Najlepšie aquaparky

Ak nelyžujete, ale predsa túžite po aktívnej dovolenke na horách, máte veľa možností športového vyžitia a zábavy. Lovci krásnych záberov odhaľujú skryté scenérie, podnikajú jednoduché aj náročnejšie túry sami, alebo s horským sprievodcom, aby ulovili nádherné obrazy. Kochajú sa výhľadmi, ktoré sú odmenou za vynaloženú fyzickú námahu. Horolezectvo, paragliding, heliskiing, skialpinizmus, freeride si pod dohľadom inštruktora môže skúsiť každý zdatnejší jedinec. Pekné miesta pre zimnú dovolenku na horách a lyžovačky v alpských krajinách nájdete na stránkach reny.sk - wellness.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost