Slovensko

Cestovná kancelária Reny Travel, váš partner na cestách

osobný prístup
kompletný servis
výhodné ceny

Dovolenka Slovensko

Pestrosť je hlavným dôvodom, prečo navštíviť Slovensko. Objavte malebné dedinky a ľudovú architektúru v lone prírody, nasledujte stopy histórie, ktoré tu zanechali početné hrady a zámky. Národné parky, prírodné zaujímavosti, jaskyne, jazerá, hory, kúpeľné mestá, termálne kúpaliská a prírodné pramene sú bohatstvom krajiny. Aktívnych záujemcov o Slovensko zaujmú cyklotrasy a lyžiarske strediská. Slovensko patrí k najmenším krajinám Európy, kde sa nachádza množstvo jedinečných zaujímavostí, lákajúcich návštevníkov. Čo je malé a jedinečné, to je vzácne. Slováci (Sloveni) sú na svoju krajinu pyšní a považujú ju za klenot, Slovensko klenot v srdci Európy.

Moja dovolenka na Slovensku

Naplánujte si dovolenku na Slovensku, malebná krajina má pestrú paletu lákavých oblastí s bohatstvom, ktoré sa oplatí navštíviť. Ubytujte sa na niektorom z miest, odkiaľ sa dobre podnikajú výlety do okolia. Radi vám pomôžeme naplánovať trasu po Slovensku s kombinovaným ubytovaním. Za pozornosť stojí naša príroda, slovenské vrchoviny, hory aj veľhory, slovenské rieky, jaskyne, mestá i malebné oblasti, pozoruhodné hrady, zámky, zrúcaniny, kostoly a tiež salaše, vinice a lazy. Z turistického hľadiska Slovensko členíme na 15 regiónov: Bratislavský, Tatranský, Liptovský, Oravský, Šarišský, Spišský, Turčiansky, Zemplínsky, Záhorský, Považský, Pohronský, Podunajský, Nitriansky, Gemerský a Ipeľský. Každý z nich je jedinečný s pestrou programovou ponukou, atrakciami, pamiatkami, kulinárskymi špecialitami, ktoré nakombinujeme tak, aby si každý návštevník mohol povedať: "moja dovolenka na Slovensku bola príjemným zážitkom".

Pre fanušíkov zimných športov je na Slovensku pestrá ponuka prevažne menších lyžiarskych stredísk. Lyžovanie na Slovensku je stále obľúbenejšie. K atraktívnosti tohto športu prispievajú aj úspechy našich športovcov - či už Petry Vlhovej v alpskom lyžovaní alebo Anastasiye Kuzminovej v biatlone.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost