Tím Reny Travel

Renáta

Renáta – naša skvelá akčná riaditeľka, žena činu. Reny Travel nesie jej meno. Renáta je profesionál v oblasti hotelierstva a produktový manažér. Letá rada trávi pri mori, zimy na lyžiach. Je špecialistkou v oblasti wellness a vzhľadom na jej rozrastajúcu sa rodinku sa začala výraznejšie zaujímať aj o pobyty pre rodiny s deťmi. Vyhľadáva možnosti, ktoré vybrané destinácie ponúkajú najmladším dovolenkárom - deťom. Nedávno sa vrátila z materskej dovolenky.

Rasťo

Rasťo - Renátina opora v profesijnom (spoločník a konateľ Reny Travel) aj súkromnom živote (otec rodiny). Popri rodine a práci je jeho najväčšou vášňou lyžovanie a cyklistika. Svoje skúsenosti z pretekárskych svahov pretavuje do cestovkárskych služieb. V zimnej sezóne vyberá do programu Reny Travel vhodné lyžiarske destinácie, sleduje novinky a aktuálne trendy zo sveta zimných športov. Človek študovaný, dbá o životné prostredie a zdravý životný štýl.

Anna

Anna - naša dobrá „čarodejnica“. Zastáva multi-pozíciu produktového a kontrakt manažéra. Študovala socialne vzťahy, aby rozumela ľuďom, preto vybavuje požiadavky našich klientov obzvlášť asertívne. V cestovnom ruchu dokáže zastávať asi všetky pozície, ale srdcovkou je firemný travel servis. Po vytočení nášho firemného telefónneho čísla začujete zväčša práve jej zvučný hlas. Rada lyžuje, miluje dobré jedlo, varenie (preto u nás nehrozia hnevy spôsobené hladom) a prípravu deluxe produktu.

Miro

Miro - ajťák, pre Reny Travel pripravuje internetové stránky. Stará sa o technické zabezpečenie a správu agendy provízneho predaja. Výborný fotograf, hĺbavý, mĺkvy, ale vysoko produktívny a dôsledný. Za týmito vlastnosťami stojí asi jeho celoživotná spätosť s jógou. V ostatnej dobe ho opantala alternatívna medicína, štúdium kníh venovaných zdraviu a samozrejme joge. Na lyžovanie síce vlohy nemá, ale miluje hory, pobyt v prírode a turistiku osamote.

Anna P.

Anna P. - najmladší člen tímu, novinárka. Jej červený vysokoškolský diplom ešte cítiť tlačiarňou. V Reny Travel sa venuje marketingu, PR, sociálnymi sieťam, pripravuje produktové balíčky a zastrešuje externých spolupracovníkov. Obdivuje štýlových starých ľudí. Miluje retro, prírodu, šaty, drevené podlahy bosou nohou, svojho šialeného psa a jeho pánička. Nadchýňa ju dobré jedlo a kultúra, je skromná, praktická a komunikatívna. Obľúbená rozprávka: "O hlúpej žene".

Jana

Jana - kolegyňa z ČR, obsluhuje a pomáha s výberom vhodnej dovolenky česky hovoriacim klientom. Hlavnou náplňou jej práce sú však cenotvorba, kalkulácie, ekonomická agenda. Voľný čas trávi najradšej v lese medzi bylinkami, alebo v rodinnom kruhu plnom milovaných detí a vnúčat. Rada číta, zaujíma sa o rozprávkové bytosti a veci duchovné, jej silnou stránkou je kreativita, varenie, lektvary, orientačný beh, lyžovanie a vlastnoručná výroba darčekov pre blízkych.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost