Tip na vianočný darček

vybavené za 30 sekúnd? Áno, je to možné.

zvoľte hodnotu dovolenkovej poukážky
vyplňte kontaktné údaje
zrealizujte platbu
a hotovo :)

Vianočný darček

Hľadáte vianočný darček pre svojich najbližších? Má to byť ten najlepší vianočný darček, kvôli ktorému dokonca nemusíte urobiť ani krok? Darčeková poukážka na nákup dovolenky vašich blízkych určite poteší. A vám ušetrí fúru času. Nemusíte nikam chodiť, všeko vybavíte z pohodlia domova či kancelárie. Stačí zvoliť čiastku, ktorou chcete svojmu blízkemu prispieť na dovolenku. Potom uvediete tri osobné údaje (svoje meno, telefón, mail). Zrealizujete úhradu a obratom obdržíte dovolenkový poukaz. Ten vytlačíte (najlepšie na farebnej tlačiarni), vložíte do obálky alebo vianočnej darčekovej tašky a darček je pripravený. Môžete vylúdiť úsmev na tvári, máte hotovo.

Darujte dovolenku

Opýtali sme sa našich zákazníkov: aké vlastnosti má mať vianočný darček? Z odpovedí vyšiel nasledovný rebríček darčekov. Podľa neho sme zistili že cestovanie je ideálny vianočný darček. Vhodný pre rodinu, pre rodičov, priateľa, priateľku, starých rodičov aj deti. Všetci totiž milujú čas prázdnin a dovoleniek, oddych a relax, poznávanie nových krajín, zvykov, kultúr, prírodných krás, more, wellness, hory a lyžovanie, takéto túžby má určite každý z nás a uspokojiť ich môže vhodný darček:

 • 1. pre šťastie
 • 2. z lásky
 • 3. zážitok
 • 4. originálny
 • 5. pre zdravie
 • 6. má splniť sen, túžbu
 • 7. priateľstvo
 • 8. pre radosť, potešenie, zábavu
 • 9. užitočný
 • 10. veľký
 • 11. ľahko dostupný
 • 12. luxusný
 • 13. na mieru
 • 14. dobrá cena
 • 15. variabilnosť

Cestovanie ako darček je dobrý nápad, ale ako vybrať dovolenku po chuti svojim blízkym? S tým si našťastie nemusíte robiť starosti. Jednoducho len zvoľte čiastku, ktorou chcete prispieť na ich vytúženú cestu či dobrodružstvo a darujte im dovolenkový poukaz. Ostatné detaily si doladia obdarovaní v cestovke. Takýmto darčekom ich podporíte v tom, aby konečne zrealizovali svoju vysnívanú cestu, ktorú odkladajú možno aj z finančných dôvodov?

Dovolenkový poukaz ako najlepší vianočný darček dokáže splniť najrôznejšie očakávania. Sme presvedčení, že všetky ktoré sa ocitli vo výsledkoch ankety. Ak vidíte svoje dieťa šantiť na obrovskom tobogáne, uvidíte šťastie v jeho očiach. To isté prezradia oči mamy, ktorá sa vráti z týždňového wellness pobytu niekde v horách, kde sa oddávala kúpeľom, masážam, saunovaniu, skrášľovaniu a rozmaznávaniu tela. Významný krok pre zdravie. Ak pobyt strávila aj s jej milovaným, potom žiaria nie len oči, ale aj jej srdce, láskou. Vášeň a láska sa dajú zažiť počas prázdninového dobrodružstva s tajomným neznámym ale aj s dlhoročným partnerom.

Zažiť niečo nezabudnuteľné, je hitom dnešnej doby. Cestovanie ponúka zážitky od výmyslu sveta. A nemusí to byť priam skok z balóna, kŕmenie žralokov holou rukou, či Svätojakubská púť. Stačí miestenka na tribúnu pretekov F1, alebo na zápas jeho milovaného futbalového mužstva, trek Nepálom, výstup na najvyššiu horu Európy, či týždenná dovolenka vo dvojici, ktorej konečne niekto postráži deti. Náročnejší cestovatelia ocenia, ak bude darček originálny. Ak nie sú dostatočne originálne raňajky croissantov v útulnej kaviarni s výhľadom na Eifelovku, potom bude iste originálna jazda na ťave po púšti s kulisou pyramíd. Možno vaša partnerka sníva sen o plese vo Viedni a vaše dieťa túži navštíviť Legoland.

Vedeli ste, že jestvuje kategória single travel? Ľudia osamelí radi využívajú tento druh cestovania, väčšinou im až tak veľmi nezáleží na tom, kam sa cestuje, ale s kým. Spoločnosť je to, čo vyhľadávajú. Často na týchto cestách vznikajú vážne a silné priateľstvá. Hľadáte darček ktorý spôsobí super zábavu? Desať dní v Las Vegas? Alebo to je už príliš? Tak možno karneval v Riu? Alebo s priateľmi v lete na Pohodu. Taký dvoj mesačný pobyt v Amerike pre vášho dospievajúceho syna môže byť dostatočne užitočný darček. Pre tých, ktorí už precestovali všetky kúty na Zemi, prišiel čas na finále - Veľká cesta okolo sveta a prikúpte im k tomu knižku od J. Verna. Voucher iba vložte do knihy, ako záložku (nechajte však kúsok vytŕčať. Pre istotu :)

Darčekový poukaz je fakt ľahko dostupný vianočný darček, nemusíte ani vyjsť na ulicu, všetko vybavíte pár kliknutiami cez internet či telefonicky. Môžete si vybrať lacnejšiu alebo drahšiu variantu, dokonca ak chcete darčekový poukaz v inej hodnote, radi vám vyhovieme. Výmena poukazu za dovolenku je rovnako jednoduchá, ako jeho obstaranie. Všetko vybavíte z pohodlia domova. Luxusný môže byť napríklad pobyt v 5* hoteli na Francúzskej riviére, alebo miešanie vlastného vína v Argentíne. Niekto zažije luxus pri raňajkách v tráve pod alpskými končiarmi a iní v hojdacej sieti na palme. Samozrejme, dovolenku každému ušijeme na mieru, keďže svet dovoleniek sa posúva z kategórie organizovaných zájazdov k individuálnemu poňatiu turizmu.

Dobrá cena za služby cestovného agenta podporuje dobré vzťahy so zákazníkom. Na tých nám záleží v prvom rade. Ak sú ceny premrštené, ste nespokojní vy, ak sú príliš nízke, nezarobíme a sme nespokojní my. Niekedy sa objavia "zázračné" lastminute takmer zadarmo, ale s týmito produktami je to ako s kockami ľadu v konvici horúceho čaju (ľad zmizne a čaj vychladne). Preferujeme skôr náročnejšie cestovateľské programy s dôrazom na pridanú hodnotu pre vás s cenovým parametrom - cena / výkon. Tak dochádza k vzájomnej spokojnosti, ktorá smeruje k dlhodobým vzťahom. Variabilnosť možno dobre vystihuje popevok: "Od Tatier k Dunajúúú" alebo od wellnesu k cykloturistike, od plážovania k lyžovaniu, od jazdy rýchlovlakom po pešiu túru pustatinou. Všetky rozsahy vám ponúka cestovanie.

Svojim najbližším darujte dovolenku, určite sa potešia !

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost