Zľavy

Spolu s ponukou vám zašleme aj najlepšie aktuálne zľavy v ponúkanom ubytovaní. Prehľad a charakteristiku zliav, ktoré je možné uplatniť alebo získať pri objednaní ubytovania v CK Reny Travel nájdete nižšie. Ceny v hotelových cenníkoch sú uvádzané ešte pred zľavou, špecifické zľavy pre konkrétny hotel sú uvedené v jeho popise v časti „Extra“. Jednotlivé zľavy nie je možné kumulovať (ak nie je uvedené inak) a ich využitie je častokrát časovo obmedzené. Zľavy neposkytujeme z príplatkov, len zo základných cien ubytovania.

First moment / skorý nákup

First moment je zľava z ceny ubytovania limitovaná termínom objednania. Pre jej uplatnenie je potrebné rezerváciu záväzne potvrdiť do určitého termínu a uhradiť zálohu v minimálnej výške 50%. Zľavy za skorý nákup Reny Travel platné na produkt „Leto“ je štandardne možné využiť v mesiacoch január, február a marec. Rovnaké zľavy platné pre produkt „Zima“ je možné využiť pri objednaní v mesiaci august, september a október. Platí pravidlo: čím skôr pobyt objednáš, tým lepšiu cenu dostaneš. Zľavy platia na publikované aktuálne ponuky CK.

Last minute

Výpredajová zľava z ceny ubytovania predávaného „na poslednú chvíľu“. Hoci sa termín Last Minute stal v posledných rokoch populárnym, v kvalitných ubytovacích zariadeniach sa na tento typ zliav neoplatí čakať. Bývajú totiž skôr vypredané, než by museli zľavovať z cien z dôvodu nízkeho predaja. Častejšie je možné využiť zľavy Lastminte v okrajových termínoch sezóny. Aktuálne zaujímavé zľavy typu Lastminute Reny Travel uverejňuje na sociálnych sieťach a na stránke Last Minute.

Stály klient - VIP / GOLD / TOUR

Zľava z ceny pobytu pre stáleho klienta. Odstupňované sú podľa dosiahnutého obratu objednávok v minulých sezónach. Najnižšia zľava Tour má hodnotu 3% zľavy z ceny ubytovania, Gold 4% a najvyššia VIP predstavuje 5%-nú zľavu. V prípade skorého nákupu stáleho klienta je poskytnutá zľava za skorý nákup vyššia, no nekumuluje sa so zľavou Stály klient.

Extra zľava

Takto označujeme špeciálne zľavy poskytované v konkrétnom ubytovacom zariadení. Môže byť limitovaná termínom objednania, termínom pobytu a tiež výškou požadovanej zálohy. V niektorých prípadoch je potrebná úhrada za pobyt v plnej výške pri rezervácii. Inokedy sú upravené storno podmienky pri uplatnení Extra zľavy, napr. záloha je nevratná. Konkrétne podmienky sú uvedené v popise hotela, ktorého sa zľava týka, v časti „Extra“, resp. sú zaslané spolu s ponukou.

7=6 / 4=3

Zľava za „dlhý“ pobyt. Vo vybraných termínoch a hoteloch poskytujeme zľavu za pobyt dlhší, než je obvyklé, alebo v termínoch, ktoré nebývajú vyťažené. Ceny nie sú zohľadnené v cenníkoch hotelov publikovaných na stránkach Reny Travel a budú dodatočne uplatnené pri zaslaní potvrdenia rezervácie alebo s ponukou. 7=6 znamená bývaj 7 nocí a zaplať za 6 nocí; z ceny ubytovania bude odpočítaná pomerná časť. Rovnaký princíp platí pri zľave 5=4, 4=3, 14=13 a pod.

2+2=3

2+2=3 je rodinná zľava platná v niektorých hoteloch. Pri ubytovaní 2 dospelých a 2 detí určitého veku budú účtované 3 plné ceny (plná cena = dospelý základné lôžko) namiesto 2 cien dospelých a 2 cien za deti na prístelke. Vekové obmedzenie býva uvedené v popise hotela v časti „Pre deti“ alebo „Extra“, často sa týka oboch detí do 12 rokov.

Flexi bonus

Flexi bonus je zľava za rýchle rozhodnutie. Ak je tento bonus aktuálny, bude zaslaný spolu s potvrdením rezervácie a uvedením termínu jeho platnosti. Po uplynutí tohto termínu nie je možné Flexi bonus využiť. Hodnota Flexi bonusu predstavuje 2-4%.

Skupinové zľavy

Pri skupinových ponukách býva zaslaná už cena platná pre konkrétnu skupinu, bez dodatočných zliav. Pri výbere zo štandardného produktu platí zľava 25% z ceny 11-tej osoby alebo zľava 50% z ceny 21. osoby. Zľava platí v prípade plných cien, to znamená minimálne 11 osôb na základnom lôžku alebo 11 apartmánov. Neplatí v prípadoch, ak ide o kombináciu osôb na základných lôžkach a prístelkách alebo o 11 osôb v apartmáne.

Zľava pre seniorov

Zľavu 5% z ceny ubytovania od nás dostanete v prípade, že ste v roku dovolenky dosiahli alebo dosiahnete vek 65 či viac rokov. Snáď sa nikto pre označenie senior v tejto súvislosti neurazí.

Mladomanželské zľavy

Mladomanželskú zľavu 5% z ceny ubytovania od nás dostanete v prípade, že cestujete na svadobnú cestu a od vášho sobáša neuplynul viac ako rok. V prípade svadobnej cesty sa určite pochváľte ešte pred rezerváciou, výnimočné udalosti si zaslúžia výnimočnú pozornosť. Navyše v mnohých hoteloch poskytujeme pre mladomanželov príjemné bonusy, napr. vo forme fľaše sektu a pod.

Nerefundovateľná tarifa

Nerefundovateľná tarifa znamená zvýhodnenú cenu pri úprave storno podmienok. Pobyt zakúpený v nerefundovateľnej tarife nie je možné zrušiť – stornovať, resp. pri jeho zrušení platí hneď storno poplatok vo výške 100%. Väčšinou je táto ponuka kombinovaná s nutnosťou plnej úhrady pri rezervácii. Pri využití takejto ponuky obzvlášť odporúčame poistiť sa proti stornu zájazdu. Platí len na vybrané ponuky.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost