Cestovanie pre firmy

Cestovná kancelária Reny Travel, váš partner na cestách

Firemný travel servis

Cestovanie je prirodzenou súčasťou života každej firmy. Cestujú jednotlivci, alebo celé tímy z firiem na služobné cesty, za obchodnými partnermi, klientami, na školenia, veľtrhy a výstavy. Cestuje sa kvôli preskúmaniu nového trhu, stretnutiu a rokovaniu s dôležitými partnermi, vyhľadaniu nových obchodných príležitostí, inšpirácii, alebo odpočinku. Všetky tieto cesty majú konkrétny cieľ v podobe budúceho prínosu pre firmu. No a keď sa rokovanie, školenie, alebo prezentácia umiestnia do atraktívneho prostredia a spestria vhodným sprievodným programom, efekt bude niekoľkonásobný a všetci účastníci nadšení.

Firemné akcie

Predstavíme vám osvedčené tipy, ako zefektívniť cestovanie firmy. Správne nastavené "firemné cestovanie" ponúka vášmu marketingu novú príležitosť pri zaisťovaní cieľov v stále náročnejšom podnikateľskom prostredí. Cestovanie spojené s relaxom, kultúrou, alebo športom je možné využiť na zvýšenie lojality, zlepšenie výkonu zamestnancov, skvalitnenie tímovej práce, posilnenie kolektívu, zaistenie zisku. Investujte do spojenia príjemného s užitočným a užívajte si benefity, ktoré vám prinesie firemný travel servis od CK Reny Travel Service.

Detailnejšie FTS know-how predstavíme pri konkrétnych požiadavkách na vypracovanie návrhu firemnej akcie. Pre inšpiráciu uvádzame niektoré už zrealizované firemné akcie pre našich klientov. Cestujú s nami firmy z oblastí: stavebníctvo, zdravotníctvo, bankovníctvo, reklama, automobily, potravinárstvo, energetika ale aj samospráva, športové tímy, náboženské spolky a iné. FTS využívajú veľké aj malé spoločnosti. Kontaktujte náš firemný travel servis, vypracujeme vám nezáväznú ponuku na mieru. Ak si cestovateľské potreby vašej firmy vyžadujú podrobnejšie konzultácie, radi sa s vami stretneme pri osobnom jednaní u nás, alebo u vás.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost