Príjemné ubytovanie

Cestovná kancelária Reny Travel, váš partner na cestách

osobný prístup
kompletný servis
výhodné ceny

Ubytovanie

Ubytovanie je základnou potrebou vždy keď ste na cestách a nocujete mimo domova. K spokojnosti často postačí dobrý hotel či apartmán v príjemnej lokalite. Cestovná kancelária Reny Travel poskytuje pre ubytovanie len kvalitné a overené ubytovacie zariadenia v atraktívnych destináciách. Letná dovolenka pri mori aj zimná lyžovačka na horách si zaslúžia kvalitné ubytovanie, kde si oddýchnete a načerpáte energiu. Ubytovanie to nie sú len štyri steny a posteľ. Dôležitou súčasťou ubytovania je dobrá kuchyňa, personál vždy pripravený k vašim službám, možnosti vyžitia i relaxu, príjemná atmosféra a prostredie.

Ubytovanie podľa kategórií

Najnovšie pridané kapacity na mape google: Ubytovanie na mapeUbytovanie v zime:

Hotely, apartmány aj chaty predovšetkým v horských lyžiarskych strediskách v Rakúsku, Taliansku, Švajčiarsku, Francúzsku aj exotickejších destináciách. Ubytovanie vhodné na lyžovačku, zimnú rodinnú alebo romantickú dovolenku či firemný event; priamo pri svahu, s bazénom a wellness zónou, hotely len pre dospelých, rezorty zamerané na rodiny s deťmi aj romantické gasthofy; bez stravy aj s plnou penziou.

Hotely 5*

Penzión, Gasthof, Garni, B&B

Chaty, domy, vilkyUbytovanie v lete:

Hotely od luxusných po ekonomické, apartmány, vilky a rezidencie v prímorských a inak atraktívnych destináciách Talianska, Chorvátska, Francúzska, Slovinska... V ponuke je ubytovanie vhodné pre rodiny, hotely len pre dospelých, cenovo dostupné zariadeia pre mladých, luxusné rezorty pre náročných, hotely aj pre veľké kolektívy, priamo pri pláži, v susedstve golfového ihriska či aquaparku, bez stravy aj s all inclusive.

Hotely 5*

Hotely 2*Ubytovanie na renytravel.sk:

Ďalšie naše hotelové a apartmánové ubytovania rozdelené podľa sezón na LETO a ZIMU a ďalej v lete podľa krajín, regiónov a mestečiek / dediniek; v zime podľa krajín a v nich podľa lyžiarskych stredísk. Všetky ubytovacie kategórie - hotely 5*, 4*, 3*, 2*, rezorty, vily, chaty, apartmány, rezidencie, villaggia a ďalšie. Možnosť vyhľadávať podľa vybraných parametrov aj podľa názvu v celej ponuke. Jednotlivé hotelové stránky postupne aktualizujeme a presúvame na reny.sk., zatiaľ si tisíce kapacít prezriete tu:

-› ubytovanie k letnej dovolenke - 2.040 kapacít
-› ubytovanie na lyžovačke - 1.590 kapacít

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost