Hotel SAUDADE ****

Gradac / Dalmácia Split / Chorvátsko

Pri pláži
Plážový servis
Wellness
Wifi

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Príjemný menší hotel Saudade oproti pláži v mestečku Gradac, v pešej dostupnosti centra, výborné recenzie, wifi zdarma.

Poloha, dovolenka

Hotel Saudade sa nachádza na okraji mestečka Gradac, menšieho strediska na juhu Makarskej riviéry. Do centra pohodlnou pešou prechádzkou.
Viac o regióne na stránke Dalmácia - Split.

Pláž, more

Hotel od pláže s drobnými bielymi kamienkami delí len prímorská cesta. Južne orientovaná pláž dlhá 5km a široká asi 15m s prírodným tieňom borovíc. K dispozícii sú slnečníky a kreslá / ležadlá pre hostí na pláži.

Izby, apartmány

Príjemne zariadené izby majú kúpeľňu so sprchou, resp. vaňou a WC, sušič na vlasy, klimatizáciu a kúrenie, wifi pripojenie na internet, LCD Sat TV, trezor, minibar a sú nefajčiarske. Kapacita je max. 3 osoby v izbe.
 • Izby Standard – s manželskou posteľou alebo 2 samostatnými lôžkami a gaučom - možnosťou prístelky, asi 25m2, koberec, balkón s bočným výhľadom na more.
 • Izby Premium – s manželskou posteľou alebo 2 samostatnými lôžkami a gaučom - možnosťou prístelky, asi 28m2, koberec, balkón s priamym výhľadom na more.
 • Panorama Suita – oddelená spálňa a obývacia miestnosť s posedením a gaučom, asi 38m2, 2x TV, na vrchnom poschodí hotela s terasou s panoramatickým výhľadom na more.

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky formou bufetu, 3-chodové servírované večere.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Saudade, Gradac má recepciu s nepretržitou prevádzkou, reštauráciu Fado, pizzeria, sukráreň, cocktail bar, wifi pripojenie na internet v celom hoteli zdarma, výťah, parkovisko zdarma. Hotel má aj úschovňu batožiny, práčovňu, zmenáreň.

Šport, relax, wellness

Fitnes miestnosť, možnosť masáží.

Zábava, aktivity

Možnosti vodných športov v stredisku - vodné lyžovanie, parasailing, windsurfing, kitesurfing. Prenájom člnov alebo aj auta, info na recepcii.
Tipy na výlety v okolí: perla Jadranu mesto Dubrovnik chránené aj UNESCOm, Split s históriou dlhou 1.700 rokov, Mostar v susednom štáte Bosna a Hercegovina, rodisko Marca Pola na ostrove Korčula, živé turistické letovisko Makarska, antický prístav Hvar (ostrov Hvar).

Rodina, deti

Hotel je určený pre hostí s deťmi od min. 3 rokov, mladšie deti nie sú akceptované. Cena pre osoby na prístelke je účtovaná bez rozdielu veku.

Extra

Zvieratá nie sú povolené.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom alebo zabezpečenia leteniek na pravidelných linkách a transferov. Záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii. Letisko Split asi 130km, letisko Dubrovnik asi 130km.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • klimatizáciu
 • využívanie kresiel na pláži
 • wifi zdarma v celom hoteli
 • parkovanie zdarma
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa € 8 /dospelý, € 4 /dieťa 12-18r. /deň, mladšie deti taxu neplatia (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba v CK)

Možnosť doobjednať

 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 5 nocí, menej za príplatok. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14-00h. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu v čase 6-11h.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Saudade, Gradac

Ďalšie hotely a apartmány v oblasti -› Dalmácia - Split

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost