Kempinski Hotel ADRIATIC *****

Savudrija / Istria / Chorvátsko

Deti do 6 rokov zdarma
Pri pláži
Bazény
Wellness
Pes povolený

Ubytovanie

Naše hodnotenie

***** / Luxusný hotel pri pláži, vynikajúce vybavenie, wellness centrum, masáže, telové a kozmetické procedúry, golfové ihrisko, heliport, business centrum, sobášna kaplnka. Hotel je vhodný pre náročných klientov, svadby, semináre, konferencie.

Poloha, dovolenka

Kempinski Hotel Adriatic, golfový a spa rezort sa nachádza na severozápadnom pobreží Istrie pri mestečku Savudrija známom svojim majákom.
Viac o regióne na stránke Istria.

Pláž, more

Komplex sa rozkladá pri súkromnej kamienkovej pláži vybavenej slnečníkmi a ležadlami, zdarma do vyčerpania kapacity.

Izby, apartmány

186 izieb a suít má kúpeľňu s vaňou a sprchou a WC, plochú TV s DVD a MP3 prehrávačom, wifi zdarma, trezor (veľkosť na laptop), minibar. Všetky majú balkón alebo terasu, líšia sa výhľadom.
 • Dvojlôžkové izby – Superior (výhľad park), Premium (čiastočný výhľad na more) a Deluxe (výhľad na more) majú asi 41m2, vrátane balkóna, max. 2 dospelí + 1 dieťa do 6 rokov.
 • Junior Suity – s výhľadom na park a golfové ihrisko alebo na more pre max 3 dospelých alebo 2 dospelých + 2 deti do 12 rokov (gauč) majú obývaciu časť, asi 52m2 + 33m2 balkón.
 • Executive Suity – s výhľadom na park alebo na more pre max 3 dospelých alebo 2 dospelých + 2 deti do 12 rokov (gauč) majú veľkú obývaciu časť, asi 73m2 + 14m2, balkón.

Stravovanie

Raňajky formou bufetu v čase 07,00-11,00hod. Možnosť doobjednať polpenziu.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Kempinski Hotel Adriatic , Savudrija má recepciu, 3 reštaurácie, golfový, plážový a bar pri bazéne, butik, práčovňa, prenájom áut a limuzín, golfový obchod, heliport, moderné business centrum, vlastná sobášna kaplnka, Wi-Fi pripojenie zdarma, garáž za poplatok.

Šport, relax, wellness

18-jamkové golfové ihrisko, golf club, fitnes s moderným vybavením a osobným trénerom, 4 tenisové kurty, volejbal, basketbal. Wellness centrum na 3000m2 (vnútorný bazén, 2 vonkajšie vyhrievané bazény, tepidarium, caldarium, laconium, aromatický parný kúpeľ, soľný parný kúpeľ, bio sauna, fínska sauna, infračervená kabína, ľadová kabína, kneippov chodník, relaxačné zóny, kaderník).
Hotel sme zaradili medzi: Top wellness hotely

Rodina, deti

Deti do 6r. v sprievode 2 dospelých zdarma (detská posteľ). Detská postieľka (do 2r.) na vyžiadanie vopred zdarma. 1 dospelí s 1 dieťaťom do 6r. v izbe platí ako za jednolôžkovú izbu. Pre rodinu s 2 deťmi do 12r. na vyžiadanie prepojené, resp. 2 samostatné izby, cena na vyžiadanie. Detský klub a ihrisko v samostatnej vile s bazénom. Baby sitting na vyžiadanie za poplatok na mieste.

Extra

Zvieratá povolené len psy na vyžiadanie za poplatok na mieste, zahŕňa lôžko pre psa a misku, nezahŕňa stravu.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s raňajkami
 • vstup do wellness a fitnes zóny (procedúry za poplatok)
 • Wi-Fi pripojenie na internet
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • polpenziu € 40,00 / dospelý / deň, € 20,00 / dieťa 2-12r. / deň (na vyžiadanie, platba v CK)
 • garáž € 18,00 / auto / deň
 • pes do 15kg € 25,00 / deň, nad 15kg € 50,00 / deň (na vyžiadanie, platba na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 2 noci. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Kempinski Hotel Adtriatic , Savudrija

Ďalšie hotely a apartmány v oblasti -› ubytovanie Istria

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost