Hotel PARK PLAZA HISTRIA ****

Pula / Istria / Chorvátsko

50m od mora
Bazén
Wellness
Wi-Fi
Pre rodiny
Parkovisko

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Komfortný hotel na výbežku Verudela, 50 m od mora, s bazénmi, športoviskami, reštauráciou, barmi, konferenčnými miestnosťami, detským kútikom a ihriskom. Vhodný pre náročných klientov.

Poloha

Celoročne otvorený komfortný hotel Park Plaza Histria sa nachádza na výbežku Verudela asi 4km od historického centra strediska Pula, ktoré je dobre dostupné miestnou dopravou. Nová nákupná ulica „Verudela Avenue“ medzi recepciami Park Plaza Histria a Park Plaza Verudela. V máji 2013 k hotelu pripojené ďalšie novo renovované izby (pôvodne hotel Palma).
Viac o regióne na stránke Istria.

Pláž, more

Len 50m od mora, od pláže oddelený terasami na slnenie vybavenými ležadlami, barom a reštauráciou. V blízkosti viaceré skalnaté a kamienkové pláže.

Izby, apartmány

Moderne zariadené renovované Dvojlôžkové izby s možnosťou 1 prístelky majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, wifi pripojenie na internet, LCD TV, minibar, trezor a klimatizáciu.
 • Superior – v hlavnej budove s balkónom.Typ N - bez balkóna v novo pripojenom krídle / depandance.
 • Premium - majú navyše výhľad na more, kúpeľňu s masážnou sprchou, kávovar / čajník, papuče a župan, žehličku a žehliacu dosku, košík s ovocím a vodu na izbe pri príchode.
 • Stravovanie

  Raňajky formou bufetu. Možnosť doobjednať polpenziu.

  Vybavenie hotela, ďalšie služby

  Hotel Park Plaza Histria, Pula má Recepciu s lobby, café bar s terasou nad morom, reštaurácie, tavernu, bary, bar pri bazéne, wifi zdarma, kongresové priestory, s vybavením (30-700 miest), vonkajšie parkovisko a garáž.

  Šport, relax, wellness

  Vonkajší bazén s ležadlami, vnútorný vyhrievaný bazén, oba s morskou vodou, sauny, fitnes štúdio, beauty centrum, masáže. Spa a Wellness centrum Histria. K dispozícii športové centrum s 18 tenisovými kurtmi, 2 multifunkčné ihriská, basketbal, volejbal, plážový volejbal, minigolf, stolný tenis. Prenájom bicyklov, potápanie, vodné športy.

  Zábava, aktivity

  Nové privátne kino.

  Rodina, deti

  Dieťa do 3r. bez nároku na lôžko a služby zdarma. Jún – september klub pre deti a tínedžerov s aktivitami, nová dobre vybavená herňa vnútri aj vonku. Baby kútik do 3r. s didaktickými hračkami; zážitková krajina 4-12r. – Robinsonov ostrov, pirátska jaskyňa so šmýkačkou; miestnosť pre tínedžerov 10-17r. s moderným vybavením, PC s pripojením na internet zdarma, Nintendo Wii, Blue Ray, plátno. Amfiteáter na programy, kreatívny kútik na maľovanie, modelovanie, kreslenie a pod. s vybavením.

  Doprava

  Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

  Cenník

  Cena zahŕňa

  • ubytovanie s raňajkami
  • využívanie bazénov
  • účasť na programoch
  • telefonickú asistenčnú službu
  • poistenie CK proti insolventnosti

  Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

  Možnosť doobjednať

  • polpenziu € 11,00 / noc (platba v CK)
  • komplexné cestovné poistenie

  Zľavy, akcie, lastminute

  Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

  Rezervácia

  Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

  Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

  Kalkulácia ceny

  Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
  Termín pobytu od: do:
  * Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
  Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

  Mapa

  mapa Hotel Park Plaza Histria, Pula
  Photo credits: matthewshaw.co.uk

  Ďalšie hotely a apartmány v oblasti -› ubytovanie Istria

  cestovná kancelária

  RENY TRAVEL, s.r.o.
  Šaštínska 24
  841 04 Bratislava

  Tel.: 00421 2 5464 0661
  Mobil 00421 918 792 636
  Mobil 00421 911 954 023
  Mail: info@renytravel.sk

  Skype: renytravel_anna

  Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
  Viac info: Cestovná kancelária

  Kontaktný formulár

  Rýchly kontakt:


  © 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost