Apartmány ANTE

Plitvice / Kvarner / Chorvátsko

Parkovacie miesto
Malé zvieratá povolené

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Súkromné apartmány pre rodiny s deťmi, majú parkovacie miesto, záhradný gril.

Poloha, dovolenka

Apartmánový dom sa nachádza v oblasti Plitvických jazier, asi 6 km od centra. Letisko v Zagrebe je vzdialené 140 km. Najbližšia železničná stanica sa nachádza v 90 km vzdialenom Karlobagu. Najbližší obchod je vzdialený 100m od domu. Autobusová zastávka sa nachádza 3 km od domu.
Viac o regióne na stránke Kvarner.

Izby, apartmány

Ubytovanie je v príjemne zariadených štvorlôžkových apartmánoch s možnosťou 1 až 2 prísteliek.
• Apartmán Maja 1/ 4+1 sa nachádza v podkroví a má spálňu s dvoma lôžkami, druhú spálňu s dvoma lôžkami a možnosťou ďalšej prístelky, obývaciu izbu s kuchynským kútom, balkón, kúpeľňu( sprcha, WC), SAT TV, rádio, kúrenie, chladničku.
• Apartmán Ante 1/ 4+2 sa nachádza na 1. poschodí a má 2 spálne s dvoma lôžkami s možnosťou dvoch prísteliek v každej izbe, obývaciu izbu s kuchynským kútom, balkón, kúpeľňu ( sprcha, WC), SAT TV, rádio, kúrenie, chladničku.

Stravovanie

Individuálne.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Apartmány Ante, Plitvice má 1 vyhradené parkovacie miesto, vonkajší gril v záhrade. V centre sa nachádza banka, pošta, bar, požičovňa bicyklov, reštaurácia, zmenáreň.

Extra

Malé zvieratá povolené na vyžiadanie bez poplatku.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

  • prenájom apartmánu
  • záverečné upratovanie
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • komplexné cestovné poistenie

Upozornenie

  • V dome trvale býva majiteľ.

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 16,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Ďalšie hotely a apartmány v oblasti -› Ubytovanie Kvarner

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost