Hotel SCHWARZBRUNN ****+

Stans / Tirolsko / Rakúsko

Pre náročných
Bazén / Wellness
Parkovisko / Garáž
Pes povolený

Ubytovanie

Naše hodnotenie

****+ / Hotel pre náročných, s útulnou rustikálnou atmosférou v elegantnom modernom prevedení.

Poloha, dovolenka

Hotel Schwarzbrunn sa nachádza na pokojnom mieste v centre mestečka Stans s nákupnými možnosťami a je výborným východzím bodom pre výlety do alpskej prírodnej rezervácie Karwendel. Nadmorská výška strediska 560m.
Viac o regióne na stránke Tirolsko.

Izby, apartmány

Komfortne zariadené izby majú kúpeľňu so sprchou /vaňou a WC, sušič na vlasy, kúpací plášť k zapožičaniu zdarma, telefón, káblovú TV, pripojenie na internet zdarma, trezor a väčšina balkón.
Dvojlôžková izba bez možnosti prístelky (označ. 1/2) má asi 20m2.
Dvojlôžková izba s možnosťou 1 prístelky (označ. 1/2+1).
Dvojlôžková izba s možnosťou 2 prísteliek (označ. 1/2+2) má asi 27-33m2, manželskú posteľ a obývaciu časť s posedením alebo gaučom.

Stravovanie

Plná penzia v cene – privítací nápoj;
raňajky formou bufetu so studenými a teplými jedlami, čerstvo pripravenými jedlami z vajec, Balast a Müsli bufet, čajový a džúsový bar;
obedový balíček (samoobsluha) alebo obedňajší bufet s polievkami, šalátmi a snackmi; wellness poludňajší bufet v čase 12-15h – polievky, šalátový bar, hlavné jedlá (1 vegetariánske) s výberom príloh, čerstvé ovocie, jogurty, domáce koláče a zmrzlina;
popoludňajšie občerstvenie formou bufetu v čase 15-17h – polievky, šalátový bar, ovocie, jogurty a domáce koláče a zmrzlina; večere servírované 4-5-chodové s možnosťou výberu, bufet predjedál, šalátov a dezertov; 1-2x v týždni tematický bufet.
Na recepcii k dispozícii ovocie počas celého dňa.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Schwarzbrunn, Stans má: Hotel Schwarzbrunn, Stans má recepciu, lobby, zimnú záhradu, salónik, internetový kútik zdarma, wifi pripojenie na poplatok na mieste, 4 výťahy, jedáleň, reštaurácia, bar, kaviareň, terasa, vínna pivnica, pivná záhrada, záhrada s priestorom na slnenie, priestranná lyžiareň, parkovisko zdarma, parkovanie v 2 podzemných garážach za poplatok. Seminárna a konferenčná miestnosť.

Šport, relax, wellness

Wellness zóna zdarma – Schwarzbrunn Spa na 3.000m2, vnútorný kamenný bazén 180m2 s vodnými a relaxačnými ležadlami, vodopád; „horské jazierko“ – vyhrievaný vonkajší bazén asi 80m2, voda z ľadovca, jacuzzi, 2 parné kúpele, luxusný saunový svet s oddelenými zónami „bez šiat“ a „v šatách“, fínska sauna, bio sauna, infračervená kabína, ľadová fontána, relaxačné miestnosti, solárium zdarma; vitamínový bar – džúsy, voda, čaj, ovocie; relaxačná zóna pre rodiny.
Počas leta vonkajší bazén 30x6m so samostatným detským bazénom, v prevádzke cca od polovice mája do polovice septembra, podľa počasia, verejný prístup, zážitkové ihrisko, veľká vodná šmýkačka.
Aktívny Spa program zdarma, ako joga, vodný tréning, saunové a parné procedúry, rozpis na mieste.
Fitnes a ozdravný klub zdarma na 850m2 s profesionálnymi trénermi (služby a rozvrh na mieste).
Prenájom bicyklov, e-bikov a horských bicyklov do vyčerpania kapacity zdarma.
Za poplatok skrášľovacie centrum Beautyquelle, kúpeľné procedúry s využitím exkluzívnych produktov Clarins a Pure Altitude, masáže, kaderník, privátne Spa Suite.
Otváracie hodiny na mieste.

Zábava, aktivity

Aktívny program podľa rozpisu v hoteli ako napr. výlety so sprievodcom na bicykloch, horských bicykloch, nordická chôdza a pod. Večerný program podľa rozpisu na mieste ako napr. tanečný večer so živou hudbou, kino, fakľový sprievod.

Rodina, deti

Deti do 3 rokov s 2 dospelými zdarma.
Detská postieľka zdarma na vyžiadanie; vysoká stolička, detské menu.
Herňa s detským klubom, prenájom hier, zážitkové ihrisko s lezeckou stenou, ihriská na futbal, basketbal a hádzanú, detské šmýkačky, trampolína.
Starostlivosť o deti vo veku 3-12 rokov pondelok – piatok v podľa rozpisu na mieste.
Detská aktívna Spa zóna – deti objavia element vody prostredníctvom rôznych hier; deti majú vstup do wellness zóny len v sprievode dospelých v čase 9-19h. Vstup do sauna zón od 16r., s výnimkou rodinných saunovacích procedúr (info na mieste).

Extra

Zviera povolené na vyžiadanie za poplatok na mieste.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s plnou penziou
  • termínu v cenníku
  • využívanie bazénov a wellness zóny podľa popisu
  • účasť na aktívnych programoch hotela
  • starostlivosť o deti podľa programu na mieste
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • za zviera (na vyžiadanie, bez stravy, platba na mieste)
  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost