Hotel IMPERIAL *****

Viedeň / Viedeň / Rakúsko

V centre
Pre náročných
Wi-Fi
Pes povolený

Ubytovanie

Naše hodnotenie

***** / Luxusný 5* hotel Imperial priamo v centre Viedne na známej ulici Ringstrasse, pôvodne kráľovská rezidencia dnes ponúka exkluzívne služby klientom. Wifi, parkovanie, raňajkový bufet k dispozícii. Hotel bol postavený v roku 1863 ako viedenská rezidencia Princa z Württembergu a o 10 rokov prebudovaný na hotel.

Poloha, dovolenka

Tradičný hotel Imperial sa nachádza priamo v centre mesta Viedeň na Ringstrasse, vedľa koncertnej haly Musikverein, kde sa konajú aj novoročné koncerty. Metro 200m, zastávka autobusu 200m, električka 50m, železničná stanica 1,5km, letisko 17km.
Viac o meste na stránke: Viedeň.

Izby, apartmány

Jedno a dvojlôžkové izby Classic majú kúpeľňu s vaňou a/alebo sprchou a WC, klimatizáciu, kúpací plášť, sušič na vlasy, minibar, telefón, pripojenie na internet, TV, rádio, varnú kanvicu. Izby sú nefajčiarske. Niektoré izby majú balkón.

Stravovanie

Raňajky formou bufetu.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Imperial, Viedeň má recepciu s 24-hodinovou prevádzkou, reštauráciu, bar, kaviareň, výťah, úschovňu batožiny, práčovňu, spoločenskú miestnosť, seminárna miestnosť, W-LAN (wifi) pripojenie na internet zdarma. Možnosť zakúpenia prehliadok a vstupeniek. Parkovacia služba za poplatok.

Zábava, aktivity

Klavírna hudba, podľa programu.

Rodina, deti

Detská postieľka, vysoká stolička, detské menu, baby sitting na požiadanie. Možnosť prepojených izieb pre rodiny, na vyžiadanie.

Extra

Zvieratá povolené na vyžiadanie za poplatok, max 1 zviera do 36kg /izba. K dispozícii je miska, posteľ a koberček a balíček na privítanie.

Doprava

Individuálna. Transfery zabezpečíme na požiadanie.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s raňajkami
  • wifi pripojenie na internet zdarma
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa, podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba v CK / na mieste

Možnosť doobjednať

  • parkovanie € 36,00 / deň
  • poplatok za psa € 50,00 / deň
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 1 noc. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 15,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 12,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Imperial, Viedeň

Ďalšie hotely a apartmány v destinácii -› Viedeň

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost