Hotel LA RESIDENZA ****

Capri - ostrov Capri / Kampánia / Taliansko

Pre náročných
Bazén
1km od pláže

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Hotel La Residenza v centre Capri, s bazénom a panoramatickou polohou s výhľadmi na more, ubytovanie na ostrove Capri za výhodnú cenu.

Poloha, dovolenka

Komfortný hotel má vynikajúcu pozíciu, len 200 m od centra spoločenského života na Capri známej „Piazzeta“ a stanice pozemnej lanovky. Z niektorých izieb sa ponúka prekrásny panoramatický výhľad na kartúzu „Certosa di San Giacommo“.
Viac o ostrove na stránke dovolenka Capri.

Pláž, more

Na ostrove je celkom 7 pláží, väčšinou s možnosťou prenájmu slnečníkov, ležadiel, priľahlými reštauráciami a službami. Najbližšia pláž asi 1km od hotela.

Izby, apartmány

Celkom 90 komfortne zariadených dvojlôžkových a trojlôžkových izieb Standard – zariadené v zelených a zlatých odtieňoch majú kúpeľňu s WC, trezor, minibar a klimatizáciu. K dispozícii sú aj izby s výhľadom na more, deluxe izby, suita a jednolôžkové izby (cena a kapacita na vyžiadanie).

Stravovanie

Raňajky podávané formou bufetu. Možnosť doobjenania polpenzie alebo plnej penzie.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel La Residenza, Capri má recepciu s halou, reštauráciu s panoramatickým výhľadom, bar, terasu, park, vybavené konferenčné centrum (až 250 osôb) a bazén.

Šport, relax, wellness

Vonkajší bazén pre klientov hotela s terasou pri bare.

Rodina, deti

Detská postieľka pre deti do 3r. na vyžiadanie zdarma.

Doprava

Individuálna. Možnosť zabezpečenia dopravy klientov z letiska v Ríme, Neapole, limuzínou, lodným taxíkom alebo helikoptérou. Cena na vyžiadanie.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s raňajkami
  • využívanie bazénu
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

  • izbu s výhľadom na more
  • polpenziu
  • plnú penziu (všetko na požiadanie, platba v CK)
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 noci, na vyžiadanie ľubovoľná. Nástupný deň je sobota, na vyžiadanie ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel La Residenza, Capri

Ďalšie hotely a apartmány v regióne -› ubytovanie Kampánia

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost