Hotel PRINCIPI DI PIEMONTE ****

Sestriere / Piemonte / Taliansko

lyžiarske stredisko Sestriere

Pri svahu
Bazén a Wellness
Nápoje k večeri v cene
Deti do 4r. zdarma
Internet

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Elegantný hotel s vynikajúcou polohou priamo pri zjazdovke, bazén, wellness, detský kútik. Centrum Sestriere asi 800 m dostupné kyvadlovou dopravou.

Poloha

Tradičný hotel principi di Piemonte ( ex Roseo Sestriere) s históriou od roku 1930 má exkluzívnu polohu v nadmorskej výške 2.035m priamo pri svahu asi 800m od centra Sestriere. Do centra premáva z hotela aj kyvadlová doprava zdarma.

Lyžovanie, skibus, skipas

Priamo pri svahoch a vlekoch s prepojením na lyžiarsku oblasť Vialattea. K dispozícii je 400 km zjazdoviek na jeden skipass. Pre freestyle dva snowparky, pre deti lyžiarske vleky a zjazdovky s fun zónou.
Viac o stredisku na lyžovanie Sestriere.

Izby, apartmány

Dvojlôžkové izby majú kúpeľňu s vírivou vaňou (jednolôžkové len sprcha), sušič na vlasy, šatník, minibar (nápoje za poplatok), trezor, TV so Sky, telefón. Niektoré majú široké okno a balkón, niektoré vysoké okno a sú bez balkóna.
 • Classic – dvojlôžkové izby bez možnosti prístelky (resp. len na vyžiadanie), majú manželskú posteľ alebo dve lôžka, priestranný šatník.
 • Superior – dvojlôžkové izby s možnosťou 1 prístelky sú oproti typu Classic priestrannejšie a majú panoramatický výhľad na údolie. 4.lôžko len na vyžiadanie bez zľavy na prístelke.

Stravovanie

Polpenzia – tradičná aj inovatívna kuchyňa, reštaurácia s bufetovou obsluhou. Raňajky formou bufetu so sladkými aj slanými jedlami, popoludňajšie občerstvenie – snack pre deti a aperitív pre dospelých. Nápoje k večeri v cene – stolové víno a voda. Vianočná večera v cene, silvestrovská večera za poplatok.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Principi di Piemonte, Sestriere má bar, reštauráciu, spoločenskú miestnosť, lyžiareň s vyhrievaním, internetový kútik. Seminárnu miestnosť za poplatok. Garáž za poplatok

Šport, relax, wellness

Zdarma vnútorný bazén, fitnes, wellness centrum, kúpací plášť, papuče a osušky do sauny. Masáže za poplatok.

Zábava, aktivity

Sprevádzané lyžovanie alebo výlety za poplatok na mieste.

Rodina, deti

Deti do 4 rokov bez nároku na lôžko zdarma, strava v cene. Detská postieľka na vyžiadanie vopred zdarma.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • popoludňajšie apres ski občerstvenie
 • využívanie bazénu a wellness centra
 • kyvadlovú dopravu do centra
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • silvestrovská večera € 66,00 / osoba (31.12., platba v CK)
 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • garáž € 10,00 / noc (objednať pri rezervácii, platba na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 3 noci. Nástupný deň je ľubovoľný, štandardne sobota. Pobyty na menej ako 3 noci za príplatok. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Principi di Piemonte, Sestriere

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Vialattea

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost