NAVARRO HILL RESORT

Porto Santo Stefano / Toskánsko / Taliansko

Náš tip
240m od pláže
Bazén
Romantika
Wifi

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Príjemné ubytovanie v malej vilke Navarro Hill Resort nad morom, s bazénom a neďaleko centra mestečka Porto Santo Stefano na polostrove Argentario v Toskánsku.

Poloha, dovolenka

Navarro Hill Resort s celkom len 6 izbami pre hostí sa nachádza na menšom kopci na okraji krásneho mestečka Porto Santo Stefano, asi 1,5km od centra s prístavom. Mestečko sa nachádza na hornatom polostrove Argentario v južnej časti Toskánska.
Viac o oblasti na stránke: dovolenka Toskánsko.

Pláž, more

Len 240m od najbližšej pláže s hrubým pieskom. V blízkosti je 8km dlhá piesočnatá pláž na prírodnom vale spájajúcom polostrov s pevninou. Polostrov ponúka množstvo zátok s menšími plážami, dostupné z pevniny alebo z mora.

Izby

Hotel má celkom iba 6 izieb, dvojlôžkové s možnosťou prístelky. Všetky sú príjemne, v stredomorskom štýle zariadené, majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, TV, wifi pripojenie na internet zdarma a balkón alebo terasu s výhľadom na more. Výmena bielizne raz za 3 dni. Izby nemajú klimatizáciu, majú väčšinou prirodzene príjemnú klímu.

Stravovanie

Raňajky v cene, talianske.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Navarro Hill Resort, Porto Santo Stefano má barový kútik, záhradu s terasou aj krbom, wifi pripojenie na internet zdarma, strážené parkovisko.

Šport, relax, wellness

Vonkajší bazén v záhrade hotela s ležadlami aj posedením.

Zábava, aktivity, tipy na výlety

Pestré možnosti výletov v oblasti - možné prenajať si čln a robiť výlety okolo polostrova a do okolia, výlety na bicykloch alebo pešia turistika. Domáci ochotne poradia a odporučia pláže, jaskyne aj miesta na rybárčenie.
Mestečko Orbetello 8km, kúpele Saturnia cca 60km, San Gimignano 150km, Rím 160km, vinice či olivové háje v toskánskom vnútrozemí... Na polostrove Argentario je aj 18-jamkové golfové ihrisko.
Krásne mestečká oblasti Maremma v blízkom okolí - Tarquinia, Tuscania, Pitigliano, Sorano, Sovana.
V mestečku Capalbio len asi 29km ubytovania je veľa reštaurácií špecializovaných na miestnu a toskánsku kuchyňu.
Každoročne 15. augusta sa konajú preteky historických regát Palio Marinaro Argentario v Porto Santo Stefano.

Extra

Zvieratá nie sú povolené.

Doprava

Individuálna. Transfery a letenky na pravidelných linkách zabezpečíme na požiadanie.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s raňajkami
  • využívanie bazénu
  • wifi zdarma
  • parkovanie
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa cca € 1-2 /osoba /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 3-7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Navarro Hill Resort, Porto Santo Stefano

Ďalšie hotely a apartmány v oblasti -› ubytovanie Toskánsko

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost