Hotel NUOVO TIRRENO ***

Lido di Camaiore / Toskánsko / Taliansko

20m od pláže
Wifi zdarma
Klimatizácia
Pes povolený

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Menší, rodinne vedený hotel len pár metrov od pláže v centre populárnej prímorskej zóny Versilia na severe Toskánska.

Poloha

Hotel Nuovo Tirreno má výbornú polohu v centre prímorského strediska Lido di Camaiore, ktoré leží na severnom pobreží Toskánska v oblasti známej ako Versilia. Hotel bol nedávno renovovaný a nachádza sa rovno na hlavnom námestí strediska oproti pláži a dlhému mólu. Obchody a reštaurácie v blízkosti, po prímorskej promenáde sa dá prejsť aj do Viareggio (500m) či Forte dei Marmi (6km).

Pláž, more

Piesočnatá pláž len asi 20m od hotela. V tejto časti Toskánska sú pláže dobre organizované a vybavené, sú tu tzv. plážové kluby, ktoré prenajímajú slnečníky a ležadlá na príslušnom úseku pláže za poplatok. Majú tiež bary, reštaurácie, zmrzlinárne, sociálne zariadenia, niektoré aj vonkajšie bazény, prenajímaú vodné plavidlá a podobne. Hostia hotela majú špeciálne ceny na zmluvnej pláži, info na mieste.

Izby, apartmány

Príjemne zariadené izby majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, klimatizácia, sat TV, trezor, minibar, telefón, pripojenie na modem, niektoré majú výhľad na more, 3 izby majú aj balkón. Celkom 27 izieb.

Stravovanie

Tradičná toskánska kuchyňa, ponúkajú aj špeciálne menu pre celiatikov. Raňajky formou bufetu podávané v čase 8-9,30h, možné objednať aj ubytovanie s polpenziou alebo plnou penziou.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Nuovo Tirreno, Lido di Camaiore má recepciu, výťah, klimatizáciu, wifi pripojenie na internet, reštauráciu, bar. Parkovanie pre klientov v blízkosti.

Šport, relax, wellness

Prenájom bicyklov pre dospelých aj deti. Karta na vstup zdarma do miestneho fitnes centra Versilia, kde je k dispozícii telocvičňa, sauna, bazén, turecký kúpeľ, jacuzzi, fitnes.

Rodina, deti

Deti do 2 rokov s 2 dospelými zdarma.

Extra

Malé či väčšie zvieratá povolené na požiadanie vopred za poplatok na mieste.

Doprava

Individuálna. Možnosť zabezpečiť letenky na pravidelných linkách a transferov k ubytovaniu. Pre skupiny aj doprava autobusom.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s raňajkami, polpenziou alebo plnou penziou, podľa výberu
  • wifi zdarma
  • vstup do blízkeho partnerského wellness / fitness centra
  • telefonickú asistenčnú službu
  • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

  • miestna taxa cca € 1,50 /osoba /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 3-7 nocí, podľa termínu. Nástupný deň je ľubovoľný, štandardne sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Nuovo Tirreno, Lido di Camaiore

Ďalšie hotely a apartmány v regióne -› ubytovanie Toskánsko

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost