Aparthotel REGINA DEL MARE ***

Calambrone / Toskánsko / Taliansko

Pri pláži
Nápoje k jedlám
Bazén
Plážový servis
Wifi
Animácie pre deti

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Vynikajúci komplex pre rodiny s deťmi. Ubytovanie v apartmánoch so stravou, bazén, plážový servis, športoviská, animačné programy, pri pláži.

Poloha

Aparthotel Regina del Mare (ex Village Sport) sa nachádza v Calambrone asi 3 km od centra mesta Tirrenia, priamo pri pláži a je obklopený píniovým lesom. Livorno je vzdialené asi 9 km, Pisa asi 18 km, Florencia asi 100 km. Viac o oblasti na stránke Toskánsko.

Pláž, more

Rezort sa nachádza priamo pri piesočnatej pláži, asi 300 m od jednotlivých apartmánov. Plážový servis - 2 ležadlá + 1 slnečník / apartmán. Na pláži ihrisko na plážový volejbal, 2 kurty na plážový tenis, 1 ihrisko na plážový futbal a vodné centrum s požičovňou (kánoe, plachetnice a pod.)

Izby, apartmány

 • Typ A1 – apartmán pre 2 - 4 osoby má obývaciu miestnosť s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom, písacím stolom, TV,kúpeľňa so sprchou a WC, spálňa s manželskou posteľou a šatníkovou skriňou. Apartmány majú kúrenie/ klimatizáciu, telefón, SAT TV, malú chladničku. Niektoré apartmány majú aj kryté patio so stolom a stoličkami. Niektoré apartmány sú poschodové - na otvorenom poschodí (mezzanine) sa nachádza manželská posteľ.

Stravovanie

Polpenzia - raňajky a večere formou bufetu, voda, víno a nealkoholické nápoje k večeri zdarma. Možnosť doplatku za plnú penziu s nápojmi k obedu ( info v CK).

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Aparthotel Regina del Mare, Calambrone má recepciu, reštauráciu, bar, konferečnú miestnosť, výťah a parkovisko. Na pláži pizzeria a samoobslužná reštaurácia (otvorená len počas obeda).

Šport, relax, wellness

Bazén s časťou pre deti, ležadlá a slnečníky pri bazéne zdarma. Športové ihriská - multifunkčné ihriská, tenisové kurty, ihrisko na plážový volejbal. Možnosť prenájmu bicyklov na mieste.

Zábava, aktivity

Animačné programy, miniclub pre deti (3 - 11 r.).

Rodina, deti

Detský bazén, detské ihrisko, miniclub (cca 3- 11 r.), animačné programy.

Doprava

Individuálna. Možnosť zabezpečenia leteckej dopravy, transferov.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie
 • polpenziu
 • posteľnú bielizeň
 • záverečné upratovanie
 • + v cene klubovej karty, ktorá je za povinný poplatok:
 • plážový servis (1 slnečník + 2 ležadlá /izba alebo apartmán, podľa kapacity)
 • využívanie bazénu
 • využívanie športovísk
 • detské ihrisko
 • miniclub
 • účasť na animačných programoch
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca 1,50 /osoba /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)
 • klubová karta € 7 - 10 /osoba od 3r. /deň, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • plnú penziu
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. V termínoch do konca mája a od polovice septembra je minimálna dĺžka pobytu 3 noci. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 16,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Aparthotel Regina del Mare, Calambrone

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Toskánsko

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost