Hotel COL DI LANA **

Passo Pordoi, Canazei / Trentino - Alto Adige / Taliansko

lyžiarske stredisko Val di Fassa

Oproti svahu
Na okruhu Sella Ronda
Wifi
Parkovanie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Horský hotel Col di Lana s peknými izbami pri lyžiarskych svahoch okruhu Sella Ronda, priamo v prejazdnom priesmyku Passo Pordoi nad Canazei smerom na Arabbu.

Poloha

Hotel Col di Lana bol postavený už začiatkom minulého storočia v roku 1907 horolezcom Tita Piaz. Stojí v horskom prieskyku Passo Pordoi v nadmorskej výške 2.239, v srdci Dolomitov, obklopený pôsobivou horskou scenériou Gruppo Sella. V zime je výborným východzím bodom na lyžovačku na Sella Ronde, v lete skvelým miestom na turistiku, horskú cyklistiku, pre motorkárov aj nadšencov paraglidingu.

Lyžovanie, skibus, skipas

Rovno oproti lanovke Sass Pordoi a lyžiarskym svahom okruhu Sella Ronda, skibus nie je potrebný. Prepojenie na lyžiach so všetkými strediskami okruhu - najbližšie Val di Fassa, Arabba, Val Gardena, Alta Badia a cez Arabbu aj Marmolada. V stredisku platí skipas Dolomiti Superski. Viac o stredisku na lyžovanie Val di Fassa.

Izby, apartmány

Hotel má nedávno renovované izby typu Comfort a Comfort Plus a jednoduchšie izby s ekonomickou cenou typu Standard. Izby majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, sat TV s 32'' monitorom, trezor a wifi pripojenie na internet.

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky formou bufetu s domácim pečivom, výberom čajov a chleba, sušeným ovocím a cereáliami, večere s kvalitným degustačným menu s bufetom šalátov, prvým a hlavným chodom a dezertom. Bezlepkové a vegetariánske menu na požiadanie k dispozícii.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Col di Lana, Canazei má recepciu (otvorená 7-12h), lobby, reštauráciu, bar s občerstvením, wifi pripojenie na internet, úschovňu batožiny, herňu, vyhrievanú lyžiareň a parkovisko.

Bio, Eko, životné prostredie

Hotel v záujme zachovania nádhernej okolitej prírody využíva malý systém solárnych panelov a dva bojlery na biomasu z obnoviteľných zdrojov. Venuje sa tiež recyklácii, využíva recyklovaný papier a používa produkty najmä z miestnych zdrojov - syry a organické vína.

Doprava

Individuálna. Hotel je celoročne dostupný autom, cestou z Canazei smerom na Passo Pordoi.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • wifi zdarma
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 3 noci a nástupný deň ľubovoľný, resp. podľa obsadenosti. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Recenzie

Autentické recenzie od našich klientov, ktorí boli na dovolenke v Hotel Col di Lana a aj písomne sformulovali svoje postrehy z dovolenky v Val di Fassa.

Dobrý deň pani B..
Boli sme dohodnutí, že po návrate z lyžovačky sa ozvem. Ďakujem. Lyžovačka bola skvele zabezpečená, bez akýchkoľvek komplikácií.
Dobrý hotel na dobrom mieste, ochotný a príjemný personál, úžasná kuchyňa a k tomu ako bonus - slnečné počasie a vynikajúci sneh. Kolektív si veľmi pochvaľoval. Ešte raz ďakujeme. Prajem pekný deň a veľa spokojných klientov.

S pozdravom Ján B., recenzia z január 2019

Mapa

mapa Hotel Col di Lana, Canazei

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Val di Fassa

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost