Hotel ROSA ***

Vigo di Fassa / Trentino - Alto Adige / Taliansko

lyžiarske stredisko Val di Fassa

150m od lanovky
V centre
Sauna
Wifi
Parkovanie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Obľúbený, cenovo výhodný hotel Rosa v centre dedinky Vigo di Fassa, len 150 m lanovky, sauna. Hotel má čiastočne slovenský personál.

Poloha

Štandardný 3* hotel Rosa sa nachádza v centre strediska Vigo di Fassa, v tesnej blízkosti obchodov, reštaurácií a barov.

Lyžovanie, skibus, skipas

Najbližšia lanovka časti Ciampedie je vzdialená len asi 150m, lanovka Col Rodella - prepojenie na okruh Sella Ronda je vzdialená asi 10 km. Zastávka skibusu v blízkosti hotela. V stredisku platí skipas Dolomiti Superski (potrebujete na lyžovanie okruhu a všetkých stredísk Sella Ronda) alebo miestny skipas platný vo Val di Fassa - Carezza. Viac o stredisku na lyžovanie Val di Fassa.

Izby, apartmány

Jednoducho a účelne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou 1-2 prísteliek majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, telefón, SAT TV, trezor a balkón. K dispozícii aj jednolôžkové izby.

Stravovanie

Polpenzia - raňajky podávané formou bufetu, servírované 3-chodové večere s možnosťou výberu z talianskych a miestnych ladinskych špecialít.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Rosa, Vigo di Fassa má recepciu, reštauráciu, bar, salónik, vyhrievanú lyžiareň, parkovisko zdarma do vyčerpania kapacity. Wifi pripojenie na internet v hoteli zdarma.

Šport, relax, wellness

Fínska sauna v hoteli pre hostí zdarma.

Rodina, deti

Detská postieľka na vyžiadanie za poplatok.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • wifi zdarma
  • využívanie sauny
  • parkovanie zdarma
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa cca € 1,00 /osoba od 14r. /noc (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Na vyžiadanie možnosť skrátených pobytov. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Rosa, Vigo di Fassa

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Val di Fassa

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost