Hotel BEL MONT ***

Selva Gardena / Trentino - Alto Adige / Taliansko

lyžiarske stredisko Val Gardena

500 m od lanovky
Bazén
Sauna
Wifi
Parkovisko

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Príjemný, štandardný hotel v blízkosti centra s bazénom a saunou.

Poloha

Hotel Bel Mont sa nachádza na rozhraní mestečiek Selva Gardena a Santa Cristina. Centrum Selva Gardena je vzdialené asi 2,5 km, centrum Santa Cristina asi 900 m. Hotel pozostáva z dvoch budov, hlavnej a novšej vedľajšej budovy depandancu. Obe sú prepojené podzemnou chodbou.

Lyžovanie, skibus, skipas

30 m sa nachádza malý vlek Plan de Tieja, 500 m lanovka Col Raiser - prepojenie do St. Ulrich, 850 m lanovka Sasslong s prepojením na okruh Sela Ronda. Zastávka skibusu je vzdialená asi 3 m chôdze. Val Gardena - to je celkom 172 km zjazdoviek všetkých náročností: ľahké / modré 52 km, stredná náročnosť / červené 105 km, ťažké / čierne 18 km. Stredisko sa nachádza na okruhu Sella Ronda - lyžiarsky kolotoč okolo Gruppo Sella. Jedinečná skitour cez 4 strediská - lyžovanie Val Gardena, lyžovanie Alta Badia, lyžovanie Arabba, lyžovanie Val di Fassa. V stredisku je možné lyžovať s miestnym skipasom (platí pre lyžovanie Val Gardena a Alpe di Siusi) alebo s celoplošným skipasom Dolomiti Superski.

Izby, apartmány

Príjemné, komfortné izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou, WC, bidet, sušič na vlasy, SAT TV, televízor, telefón a trezor. Väčšina izieb má balkón. K dispozícii izby Standard a Superior. V novšej budove depandancu sa nachádzajú izby Superior, tiež na 4.poschodí hlavnej budovy. Niektoré z nich sú Suity a pozostávajú z 2 alebo 1 miestnosti. Hlavný rozdiel medzi izbou Standard a Superior je vo veľkosti, typ Standard má asi 19-30m2, typ Superior asi 27-39m2.

Stravovanie

Polpenzia - raňajky podávané formou bufetu, servírované večere a la carte, šalátový bufet.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Bel Mont, Selva Gardena má recepciu s lobby, bar, reštauráciu, TV miestnosť so 60" plazmovou TV, wifi, úschovňu lyží a vyhrievače lyžiarok, voľné parkovisko, garáž za poplatok.

Šport, relax, wellness

Wellness zóna v novej budove (prepojená s hlavnou budovou podzemnou chodbou) - bazén s panoramatickou terasou, fínska sauna, turecký kúpeľ a vírivka.

Zábava, aktivity

Stolný tenis, stolový futbal. Množstvo športových a zábavných aktivít v S. Cristina zdarma alebo za zľavnenú cenu - info na mieste.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • využívanie bazénu
 • využívanie sáun a vírivky
 • parkovisko (do vyčerpania kapacity)
 • úschovňu lyží
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca €1,60 /osoba od 14 r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • garáž € 7,00/ auto/ deň (na vyžiadanie, platba na mieste)
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Na vyžiadanie možnosť skrátených pobytov. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Bel Mont, Selva Gardena

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Val Gardena

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost