Rezidencia AI PINI

Lido Altanea / Veneto / Taliansko

200m od pláže
Náš tip
Bazén
Klimatizácia
Wi-Fi
Parkovisko

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Pekná rezidencia len 200m od pláže a 300m od centra strediska má bazén, záhradu a parkovisko. Vhodná pre rodiny s deťmi.

Poloha

Nedávno postavená (2007) obľúbená rezidencia Ai Pini sa nachádza asi 300m od obchodného centra strediska Lido Altanea „La Quercia“ uprostred zelenej zóny na 45tis m2. Pozostáva z 263 apartmánov v menších domčekoch a viacpodlažných budovách.

Pláž, more

Piesočnatá pláž len asi 200m od komplexu. Plážový servis - slnečníky a ležadlá na pláži - možné objednať za poplatok vopred.

Izby, apartmány

Apartmány majú kuchynský kút v obývacej miestnosti (mikrovlnka, americký kávovar, veľká chladnička), kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, klimatizáciu, sat TV a trezor.
 • B5 – max 5 osôb, asi 36m2, obývacia miestnosť s dvojlôžkovým gaučom, spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, balkón.
 • B5V – max 5 osôb, asi 55m2, dvojpodlažný, prízemie: obývacia miestnosť s dvojlôžkovým gaučom, poschodie: spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, záhradka.
 • C7 – max 7 osôb, asi 53m2, obývacia miestnosť s dvojlôžkovým gaučom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 lôžkami (nedajú sa spojiť), balkón.
 • C7V – max 7 osôb, asi 60m2, dvojpodlažný, prízemie: obývacia miestnosť s dvojlôžkovým gaučom, malá kúpeľňa bez sprchy, poschodie: spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, menšia spálňa s 2 samostatnými lôžkami (nedajú sa spojiť), kúpeľňa, záhradka.

Stravovanie

Individuálne.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Rezidencia Ai Pini, Lido Altanea má spoločnú záhradu, práčovňu na mince, parkovisko. Wifi pripojenie na internet pri bazéne zdarma.

Šport, relax, wellness

Bazény pre deti a dospelých (celkom vodná plocha cca 800m2), terasa so slnečníkmi a ležadlami.

Rodina, deti

Detská postieľka na vyžiadanie za poplatok. Detské ihrisko.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii. Autobus nezachádza k rezidencii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • využívanie bazénov
 • klimatizáciu
 • wifi pri bazéne zdarma
 • parkovanie zdarma
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • vratná kaucia € 100,00 / apartmán (platba na mieste)
 • spotreba energií € 40,00 / typ B, € 45,00 / typ C / apartmán / týždeň (platba na mieste)
 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi (platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • posteľnú bielizeň € 6,00 / osoba / výmena
 • detskú postieľku € 28,00 / týždeň
 • plážový servis € 58,00 / týždeň 16.06.-01.09. a € 40,00 /týždeň 15.05.-16.06. a 01.09.-22.09. za 1 slnečník + 2 ležadlá (na vyžiadanie vopred, platba na mieste)
 • záverečné upratovanie cca € 45,00 / týždeň (alebo odovzdať apartmán uprataný)
 • komplexné cestovné poistenie

Upozornenie

Záverečné upratovanie nie je v cene a je potrebné odovzdať apartmán uprataný, inak bude účtovaný poplatok € 45,00, resp. je upratanie možné objednať.

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí, v termíne 28.04.-16.06. a 15.09.-22.09. minimum 4 noci. Nástupný deň je sobota, v okrajových termínoch ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 16,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Rezidencia Ai Pini, Lido Altanea

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Lido Altanea

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost