Zľavy

Spolu s ponukou vám zašleme aj najlepšie aktuálne zľavy v ponúkanom ubytovaní. Prehľad a charakteristiku zliav, ktoré je možné uplatniť alebo získať pri objednaní ubytovania v CK Reny Travel nájdete nižšie. Ceny v hotelových cenníkoch sú uvádzané ešte pred zľavou, špecifické zľavy pre konkrétny hotel sú uvedené v jeho popise v časti „Extra“. Jednotlivé zľavy nie je možné kumulovať (ak nie je uvedené inak) a ich využitie je častokrát časovo obmedzené. Zľavy neposkytujeme z príplatkov, len zo základných cien ubytovania.

First moment / skorý nákup

First moment je zľava z ceny ubytovania limitovaná termínom objednania. Pre jej uplatnenie je potrebné rezerváciu záväzne potvrdiť do určitého termínu a uhradiť zálohu v minimálnej výške 50%. Zľavy za skorý nákup Reny Travel platné na produkt „Leto“ je štandardne možné využiť v mesiacoch január, február a marec. Rovnaké zľavy platné pre produkt „Zima“ je možné využiť pri objednaní v mesiaci august, september a október. Platí pravidlo: čím skôr pobyt objednáš, tým lepšiu cenu dostaneš. Zľavy platia na publikované aktuálne ponuky CK.

Last minute

Výpredajová zľava z ceny ubytovania predávaného „na poslednú chvíľu“. Hoci sa termín Last Minute stal v posledných rokoch populárnym, v kvalitných ubytovacích zariadeniach sa na tento typ zliav neoplatí čakať. Bývajú totiž skôr vypredané, než by museli zľavovať z cien z dôvodu nízkeho predaja. Častejšie je možné využiť zľavy Lastminte v okrajových termínoch sezóny. Aktuálne zaujímavé zľavy typu Lastminute Reny Travel uverejňuje na sociálnych sieťach a na stránke Last Minute.

Stály klient - VIP / GOLD / TOUR

Zľava z ceny pobytu pre stáleho klienta. Odstupňované sú podľa dosiahnutého obratu objednávok v minulých sezónach. Najnižšia zľava Tour má hodnotu 3% zľavy z ceny ubytovania, Gold 4% a najvyššia VIP predstavuje 5%-nú zľavu. V prípade skorého nákupu stáleho klienta je poskytnutá zľava za skorý nákup vyššia, no nekumuluje sa so zľavou Stály klient.

Extra zľava

Takto označujeme špeciálne zľavy poskytované v konkrétnom ubytovacom zariadení. Môže byť limitovaná termínom objednania, termínom pobytu a tiež výškou požadovanej zálohy. V niektorých prípadoch je potrebná úhrada za pobyt v plnej výške pri rezervácii. Inokedy sú upravené storno podmienky pri uplatnení Extra zľavy, napr. záloha je nevratná. Konkrétne podmienky sú uvedené v popise hotela, ktorého sa zľava týka, v časti „Extra“, resp. sú zaslané spolu s ponukou.

7=6 / 4=3

Zľava za „dlhý“ pobyt. Vo vybraných termínoch a hoteloch poskytujeme zľavu za pobyt dlhší, než je obvyklé, alebo v termínoch, ktoré nebývajú vyťažené. Ceny nie sú zohľadnené v cenníkoch hotelov publikovaných na stránkach Reny Travel a budú dodatočne uplatnené pri zaslaní potvrdenia rezervácie alebo s ponukou. 7=6 znamená bývaj 7 nocí a zaplať za 6 nocí; z ceny ubytovania bude odpočítaná pomerná časť. Rovnaký princíp platí pri zľave 5=4, 4=3, 14=13 a pod.

2+2=3

2+2=3 je rodinná zľava platná v niektorých hoteloch. Pri ubytovaní 2 dospelých a 2 detí určitého veku budú účtované 3 plné ceny (plná cena = dospelý základné lôžko) namiesto 2 cien dospelých a 2 cien za deti na prístelke. Vekové obmedzenie býva uvedené v popise hotela v časti „Pre deti“ alebo „Extra“, často sa týka oboch detí do 12 rokov.

Flexi bonus

Flexi bonus je zľava za rýchle rozhodnutie. Ak je tento bonus aktuálny, bude zaslaný spolu s potvrdením rezervácie a uvedením termínu jeho platnosti. Po uplynutí tohto termínu nie je možné Flexi bonus využiť. Hodnota Flexi bonusu predstavuje 2-4%.

Skupinové zľavy

Pri skupinových ponukách býva zaslaná už cena platná pre konkrétnu skupinu, bez dodatočných zliav. Pri výbere zo štandardného produktu platí zľava 25% z ceny 11-tej osoby alebo zľava 50% z ceny 21. osoby. Zľava platí v prípade plných cien, to znamená minimálne 11 osôb na základnom lôžku alebo 11 apartmánov. Neplatí v prípadoch, ak ide o kombináciu osôb na základných lôžkach a prístelkách alebo o 11 osôb v apartmáne.

Zľava pre seniorov

Zľavu 5% z ceny ubytovania od nás dostanete v prípade, že ste v roku dovolenky dosiahli alebo dosiahnete vek 65 či viac rokov. Snáď sa nikto pre označenie senior v tejto súvislosti neurazí.

Mladomanželské zľavy

Mladomanželskú zľavu 5% z ceny ubytovania od nás dostanete v prípade, že cestujete na svadobnú cestu a od vášho sobáša neuplynul viac ako rok. V prípade svadobnej cesty sa určite pochváľte ešte pred rezerváciou, výnimočné udalosti si zaslúžia výnimočnú pozornosť. Navyše v mnohých hoteloch poskytujeme pre mladomanželov príjemné bonusy, napr. vo forme fľaše sektu a pod.

Nerefundovateľná tarifa

Nerefundovateľná tarifa znamená zvýhodnenú cenu pri úprave storno podmienok. Pobyt zakúpený v nerefundovateľnej tarife nie je možné zrušiť – stornovať, resp. pri jeho zrušení platí hneď storno poplatok vo výške 100%. Väčšinou je táto ponuka kombinovaná s nutnosťou plnej úhrady pri rezervácii. Pri využití takejto ponuky obzvlášť odporúčame poistiť sa proti stornu zájazdu. Platí len na vybrané ponuky.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost