Firemná lyžovačka

Premýšľate ako sa poďakovať obchodným partnerom, vyškoliť a motivovať obchodných zástupcov, odmeniť vynikajúcich zamestnancov, utužiť kolektív vo firme alebo dopriať kvalitný oddych sebe i svojej rodine? Firemná lyžovačka je ideálnym spojením všetkého, čo potrebujete dosiahnuť. Ak lyžovačku poskytnete ako poďakovanie či motiváciu, dávate hodnotný dar. Spojenie relaxu, športu a pobytu na čerstvom horskom vzduchu má samo o sebe blahodarný účinok na pracovný výkon. Po návrate sa oddýchnutému ľahšie púšťa späť do práce. Z vydareného lyžiarskeho pobytu si človek vždy prinesie množstvo pozitívnych zážitkov. Postarajte sa o to, aby boli spojené s Vašou firmou.

lyžovačky freeride
lyžovačky heliskiing
lyžovačky snowpark
lyžovačky powder ski
lyžovačky segway
lyžovačky snežnice
lyžovačky silvester
lyžovačky skitour

Pre organizáciu viacdňového školenia alebo prezentácie je vhodné vybrať prostredie, kde môžete program nakombinovať tak, aby nebol monotónny. Uprostred krásnej horskej scenérie ľahko zladíte aktivity pre lyžiarov i nelyžiarov. Nabudený poslucháč, tešiaci sa na zajtrajšie lyžovanie alebo wellness, bude Vaše školenia (a Vašu spoločnosť) milovať.

V zime na horách majú k sebe ľudia prirodzene tak nejako bližšie. Ak chcete utužiť firemný kolektív alebo vytvoriť kompaktnejší tím z ľudí z viacerých prevádzok, zoberte ich na lyžovačku. Teambuilding v malom môže byť Váš vlastný program v lyžiarskej chate. Pri väčšom počte osôb privítate možnosť organizovanej súťaže tímov či "ozajstné" lyžiarske preteky prispôsobené Vašim želaniam » príklad.

My v Reny Travel lyžovačkám hovoríme aj golf na snehu. Spoločné lyžovanie so stávajúcimi aj novými obchodnými partnermi prináša množstvo vhodných príležitostí na neformálne rozhovory súvisiace s biznisom – či spolu sedíte na lanovke, spoločne testujete najnovšie modely lyží, obedujete v horskej chate pri svahu, degustujete drinky v hotelovom bare, alebo relaxujete vo vírivke či saune ...

Individuálny prístup

Zrejme máte viac či menej konkrétnu predstavu o tom, aký typ zimného pobytu bude ľuďom z Vašej firmy vyhovovať. Pri organizácii tohto typu eventu vždy berieme ohľad na potreby a predstavy firemného klienta, spoločne ladíme detaily. Na zvolené riešenie, výber strediska, ubytovania a súvisiacich služieb má vplyv mnoho faktorov. Či sa cestujúci klienti už poznajú, či sú všetci lyžiari, či si ich prajete nechať relaxovať a len sa pripomeniete drobným prezentom s Vašim logom alebo ich plne vtiahnete do diania. Počet účastníkov, termín a dĺžka pobytu spolu s objemom finančných prostriedkov, ktoré plánujete investovať, majú taktiež nezanedbateľný vplyv na to ako bude vyzerať výsledné riešenie.

Cestovná kancelária Reny Travel je špecialistom na lyžovačky už od svojho vzniku, venujeme sa im viac než desaťročie. Lyžovačku aj pre Vašu firmu (ale tiež partiu priateľov či rodinu) zabezpečíme v ktoromkoľvek lyžiarskom stredisku. Ak si neviete vybrať sami z pestrej ponuky na stránke lyžovanie, ktorú stále dopĺňame o ďalšie strediská, poradíme Vám s výberom lokality aj ubytovania.

A pokiaľ Vás idea firemnej lyžovačky zaujala, no neviete si predstaviť, čo by bolo pre Vás najvhodnejšie, ponúkame niekoľko tipov pre inšpiráciu:

Chata pri svahu

Ideálne riešenie pre menšie partie kolegov, ktorí sa poznajú, chcú sa naplno venovať lyžovaniu a zároveň mať k dispozícii spoločný priestor v súkromí chaty. Blízkosť svahu umožní aj menej zdatným lyžiarom byť stále v centre diania, bez zbytočných presunov skibusmi k ubytovaniu.

Inšpirácia v rôznych prevedeniach strediska, vybavenia i ceny:

Wellness a lyžovanie

Vhodné aktivity pridružené ku školeniu či prezentácii. Navzájom sa dopĺňajú alebo sa im dá venovať naplno samostatne. Lyžiari si večer radi vychutnajú wellness a nelyžiari môžu celodenné hýčkanie v kúpeľoch obmeniť zimnou turistikou. Budete potrebovať dobre vybavený hotel alebo vhodné stredisko.

Inšpirácia v rôznych prevedeniach strediska, vybavenia i ceny:

Teambuilding & adrenalín

Ak je zámerom zoznámiť svojich klientov, podporiť tímového ducha, zlepšiť spoluprácu kolegov, výborným riešením sú teambuildingové aktivity. Ponúkame osvedčené recepty a kombinácie aktivít no tiež niečo pre tých, ktorí už absolvovali takmer všetko a hľadajú niečo nové. A môže to byť aj adrenalínová chuťovka...

Kompletný servis

Pre bezstarostné riešenie Vašej firemnej lyžovačky ponúkame komplexné služby. Zorganizujeme pre Vás firemné školenia, teambuildingy, firemné večierky, in- a out-doorové aktivity, vianočné večierky, výročné oslavy a stretnutia, recharge pobyty. Zabezpečíme pre Vás kompletný firemný servis. Všetko vybavíte na jednom mieste. Naše dlhoročné skúsenosti a znalosť prostredia nám umožňujú šetriť Váš vzácny čas. Vy viete čo a koľko, my vieme kde a ako.

 • ubytovania v hoteloch všetkých kategórií
 • všetky Alpské lyžiarske strediská, Slovensko, lyžiarska exotika
 • stravovanie podľa výberu
 • doprava autobusom, letecky, transfery
 • skipasy
 • prenájom lyžiarskeho vybavenia
 • lyžiarske školy a inštruktori
 • delegáti, lyžiarski sprievodcovia
 • testovanie lyží
 • zábava a apres ski aktivity po lyžovačke
 • programy pre nelyžiarov
 • adrenalínové lyžiarske a nelyžiarske zážitky
 • nezvyčajné aktivity – skifox, heliskiing, paragliding a i.
 • wellness a relax
 • konferenčné priestory a vybavenie
 • komplexné cestovné poistenie

Nechajte sa inšpirovať výberom lyžiarskych stredísk v Alpách alebo rovno vyplňte formulár pre firemnú lyžovačku a vyžiadajte si svoju nezáväznú ponuku. Radi sa s Vami aj osobne stretneme.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost