Rezidencia FONTAINES BLANCHES

Avoriaz - Portes du Soleil / Rhône Alpes / Francúzsko

Lyžiarske stredisko Avoriaz

Pri zjazdovke
Pre rodiny
Pes povoleny

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Ski-in, ski-out rezidencia pre rodiny s deťmi, priamo pri zjazdovke. Má lyžiareň, kryté alebo vonkajšie parkovanie pri vstupe do rezortu.

Poloha

Rezidencia Les Fontaines Blaches sa nachádza v centre rezortu Avoriaz s nadmorskou výškou 1.800 m.
Najbližšie obchody a služby sa nachádzajú v centre a v časti La Falaise.
Stredisko je „car free“ – kde sane nahradili autá (za poplatok na mieste). Pri vstupe do strediska sa nachádza vonkajšie parkovisko a kryté parkovisko za poplatok Najbližšia železničná stanica sa nachádza v Thonon – Les Bains asi 45 km, Letisko Lyon je vzdialené 200 km, Geneve 110 km, Annecy 96 km.

Lyžovanie, skibus, skipas

Z rezidencie priamy vstup na zjazdovku, vleky v tesnej blízkosti. Skipas je možné zakúpiť pri rezervácii pobytu.
Viac o stredisku na lyžovanie Avoriaz / lyžovanie Portes du Soleil.

Izby, apartmány

Celkom 35 jednoducho a účelne zariadených, južne orientovaných apartmánov má kuchynský kútik so sporákom (môže byť aj dvojplatnička), chladnička, mikrvolnná rúra a umývačka riadu, TV, balkón a kúpeľňu so sprchou a WC.
 • Študiio 4 – pre max. 4 osoby má cca 25 m2 a pozostáva z jedinej miestnosti 2 jednolôžkovými gaučami a poschodovou posteľou.
 • A1-5 – pre max 5 osôb má cca 29 m2 a pozostáva z obývacej miestnosti s 2 jednolôžkovými gaučami a 1 vyťahovacou posteľou alebo 1-lôžkovým gaučom, 1 rozkladacou posteľou a 1 rozkladacím kreslom, obývacej miestnosti s manželskou posteľou.
 • A1-7 – pre max. 7 osôb má cca 34 m2 a pozostáva z obývacej miestnosti s 2 jednolôžkovými gaučami a vyťahovacou posteľou, spálne s manželskou posteľou a kabíny (oddelený neuzatvorený výklenok) s poschodovou posteľou.

Stravovanie

Individuálne.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Rezidencia Les Fontaines Blanches, Avoriaz má recepciu - dohovoríte sa francúzsky, anglicky a taliansky, úschovňa lyží, úschovňu batožiny – nestráženú, 5 výťahov. Verejné parkovisko pri vstupe do rezortu - 800 krytých miest, 1600 vonkajších za poplatok na mieste.

Šport, relax, wellness

V stredisku je bohatý výber apres ski a športových aktivít – paragliding, psie záprahy, jazda na saniach ťahaných koňmi, prechádzky na snežniciach, lety na helikoptére, lety na balónoch, korčulovanie, bowling, squash. Centrum Altiform s fitness, saunou, jacuzzi, balneoterapiou (za poplatok na mieste).

Rodina, deti

Baby kit za poplatok - detská postieľka a stolička.
Detskú postieľku je možné objednať pre deti do 2 rokov a max. 15 kg, pre deti nad 2 roky alebo nad 15 kg je možné vyžiadať zdarma ochrannú zábranu na lôžko. Detská stolička je pre deti od 6 mesiacov.
Lyžiarske škôlky, detské kluby, opatrovateľská služba a jasle za poplatok na mieste.
Pri vstupe do detských klubov, opatrovateľských služieb a jaslí musí byť predložený očkovací preukaz pričom deti musia byť zaočkované aspoň proti tuberkulóze, tetanu a detskej obrne.
Pre deti je striktne požadované lyžiarske oblečenie a bezpečnostná helma.
„ Le Village d´enfants d´Annie Famose“ - detský raj pre deti vo veku 3 – 16 rokov: lyžiarske hodiny 09:30 – 12:00 hod a 13:30 - 14:00 hod, snack a iné ktivity 16:00 – 17:30 hod
pre najmenšie deti : 5 hektárov vyhradených zjazdoviek, špeciálne vyzdobené postavičkami z kreslených rozprávok, špeciálne vleky, špeciálne hry.
Pre väčšie deti - lekcie od začiatočníkov až po skúsenejších lyžiarov.
Od jednotlivých budov rezidencie je vzdialená 200 m (za poplatok, možnosť rezervovať v CK).
„Les P´tits Loups“ opatrovateľské centrum pre deti 3 mesiace – 5 rokov, otvorené nedeľa – piatok v čase 8:45 – 17:15 hod. Hry na snehu, škola hrou, spanie a možnosť doobjednania stravovania.

Extra

Sušič na vlasy, žehlička vyčerpania kapacity.
Možnosť objednania skipasov, lyžiarskeho vybavenia, lyžiarskej školy (informácie v CK)

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií
 • posteľnú bielizeň
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • vratná kaucia (platí sa na mieste)
 • záverečné upratovanie (okrem kuchynského kútika a kúpeľne, ten musí byť odovzdaný uprataný, platí sa na mieste)
 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

 • Baby kit (na vyžiadanie, úhrada v CK)
 • „Comfort service“ zahŕňa: prípravu postelí pri príchode, uteráky, záverečné upratovanie (okrem kuchynskéh kútika a kúpeľne)
 • čistiaci balíček (na vyžiadanie, povinné pre všetky osoby v apartmáne od 2 rokov)
 • uteráky (platí sa na mieste)
 • zvieratá (na vyžiadanie, úhrada v CK)
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost