Apartmány CHALET LE TYROL

La Rosiére / Savojské Alpy / Francúzsko

lyžiarske stredisko La Rosiére

200 m od lanovky
Bazén / Wellness
Wifi
Zviera povolené
Parkovisko / Garáž

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Pekné priestranné apartmány v rezidencii s bazénom a wellness centrom neďaleko svahu.

Poloha

Rodinne vedená rezidencia, apartmány Le Tyrol sa nachádzajú v centre strediska La Rosiére, cez cestu oproti obchodom a detskému klubu a len pár metrov od svahu. Partnerské apartmány rezidencie Le Panoramic, obe postavené v tradičnom savojskom štýle s množstvom dreva a kameňa.

Lyžovanie, skibus, skipas

Lyžiarske svahy 200 m – asi 4 min chôdze, lyžiarska škola v blízkosti.
Skipasy je možné objednať vopred a mať nachystané na recepcii, rovnako tak lyžiarske vybavenie a kurzy / inštruktorov lyžovania.
Viac o stredisku na lyžovanie La Rosiére.

Izby, apartmány

Celkom 20 apartmánov s kapacitou 2 – 14 osôb má kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, sušič na vlasy, plne vybavený kuchynský kút v obývacej miestnosti alebo kuchyňu (sporák alebo 2-platnička, rúra, mikrovlnka, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, kanvica, kávovar), obývaciu miestnosť s dvojlôžkovým rozkladacím gaučom veľkosti lôžka 160x200 king, južne orientovaný balkón.
 • A2-4 – pre max 4 osoby, asi 24m2, malá dvojlôžková spálňa, obývacia miestnosť.
 • A2/3-6 – pre max 6 osôb má asi 44 m2, spálňa s manželskou a samostatnou posteľou, malá spálňa so samostatným lôžkom, obývacia miestnosť, 2 kúpeľne (jedna s vaňou a sprchou).
 • A3-6 – pre max 6 osôb má asi 48 m2, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 lôžkami, obývacia miestnosť, 2 kúpeľne (jedna s vaňou a sprchou) 2 WC.
 • A3-6/7 – pre max 7 osôb má asi 55 m2, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 lôžkami, malá spálňa s 1 lôžkom, obývacia miestnosť, 2 kúpeľne (jedna s vaňou a sprchou) 2 WC.
 • A4-7/9 – pre max 9 osôb má asi 75 m2, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 lôžkami, malá spálňa s 1 lôžkom, obývacia miestnosť, 2 kúpeľne (jedna s vaňou a sprchou) 2 WC.
 • A5-12 – pre max 12 osôb má asi 100 m2, spálňa s manželskou posteľou a poschodovou posteľou, výklenok s manželskou posteľou, spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, obývacia miestnosť s gaučom rozložiteľným do manželskej alebo 2 samostatných lôžok + poschodová posteľ, 2 kúpeľne (jedna s vaňou a sprchou) 2 WC.
 • A7-14 **** – pre max 14 osôb má celkom 5 dvojlôžkových spální (3 s manželskou a 2 so samostatnými lôžkami), 1 trojlôžkovú spálňu a 4 kúpeľne, obývačku s krbom. K dispozícii aj verzie pre osoby na vozíčku a špecifické typy apartmánov, budú zaslané s ponukou aj pôdorysom.

Stravovanie

Individuálne.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Apartmány Chalet Le Tyrol, La Rosiére majú recepciu, wifi pripojenie zdarma, miestnosť na úschovu batožiny, knižnicu / spoločenskú miestnosť, výťah, boxy na lyže, vonkajšie parkovisko zdarma, krytú garáž za poplatok.
Prístup pre osoby s obmedzenou pohyblivosťou.

Šport, relax, wellness

Wellness zóna – vyhrievaný vnútorný bazén, sauna, parný kúpeľ, fitnes miestnosť.
Na vyžiadanie hodiny vodnej gymnastiky a masáže.

Rodina, deti

Vybavenie pre bábätká (tzv. baby kit) na vyžiadanie za poplatok.
Detská škôlka oproti rezidencii.

Extra

Zviera povolené iba na vyžiadanie vopred za poplatok.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • základné hygienické a domáce potreby v apartmáne
 • spotrebu energií a kúrenie
 • využívanie bazénu a wellness zóny
 • wifi v rezidencii
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • môže byť žiadaná vratná kaucia
 • záverečné upratovanie (alebo vlastné, platba na mieste)
 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

 • posteľnú bielizeň, uteráky (alebo vlastné, na vyžiadanie, platba na mieste)
 • baby kit (na vyžiadanie, platba na mieste)
 • garáž (platba na mieste)
 • malé zviera (na vyžiadanie, platba na mieste)
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost