Rezidencia LES BALCONS DE BELLEVARDE

Val d'Isere / Rhône Alpes / Francúzsko

Lyžiarske stredisko Val d'Isere

200 m od vleku
Pre rodiny
Garáž
Wifi
Zviera povolené

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Väčšia rezidencia blízko lanovky, s wifi, lyžiarňou, podzemným parkoviskom.

Poloha

Rezidencia Les Balcons de Bellevarde sa nachádza v srdci lyžiarskej oblasti Espace Killy, na okraji rezortu oproti zjazdovke. Stredisko sa nachádza v Isere v časti Daille, v nadmorskej výške 1.850 m, 30 km od Bourg Saint Maurice, 150 km od Chambéry a 230 km od Lyonu. Najbližší supermarket je vzdialený asi 100 m. Ďalšie obchody, reštaurácie, bary, diskotéky, lekáreň, lekárska služba sa nachádza v centre rezortu.

Lyžovanie, skibus, skipas

Zjazdovka asi 100m, najbližšie vleky sú vzdialené 200 m od rezidencie. Zastávka skibusu s prepojením jednotlivých častí Val d´Isere 50m.
Viac o stredisku na lyžovanie Val d'Isere.

Izby, apartmány

Rezidencia má celkom 74 apartmánov rôznych typov. Všetky apartmány majú sporák, chladničku, mikrovlnnú rúru s grilom, umývačku riadu, kávovar a rýchlovarnú kanvicu, kúpeľňu so sprchou a WC, TV (5-7 francúzskych kanálov a 6 medzinárodných), vysávač, telefón za poplatok a balkón. Kuchynský kútik sa nachádza v obývacej miestnosti.
 • Štúdio – pre 4 osoby má 30 m2 a pozostáva z obývacej miestnosti s 1 dvojlôžkovým rozkladacím gaučom a kabíny (oddelený neuzatvorený výklenok) s poschodovou posteľou.
 • A1-4/5 – pre max. 5 osôb má 30 – 34 m2 a pozostáva z obývacej miestnosti s 1 dvojlôžkovým gaučom a spálňa s 2 samostatnými lôžkami a rozkladacím alebo vyťahovacím lôžkom.
 • A1-6/7 – pre max. 7 osôb má cca 48 m2 a z obývacej miestnosti s 2 jednolôžkovými gaučami a 1 vyťahovacím lôžkom, 1 spálňu s manželskou posteľou a kabína (oddelený neuzatvorený výklenok) s poschodovou posteľou, sprcha navyše.
 • A2-6/7 – pre max. 7 osôb má 45 – 50 m2 a pozostáva z obývacej miestnosti s 2 jednolôžkovými gaučami a 1 vyťahovacím lôžkom, 1 spálňa s manželskou posteľou, 1 spálňa s 2 samostatnými lôžkami. 1 sprcha navyše.
 • A2-8 – pre max. 8 osôb má 65 m2 a pozostáva z obývacej miestnosti s 2 jednolôžkovými gaučami, 1 spálňa s manželskou posteľou, 1 spálňu s 2 samostatnými lôžkami a 1 kabína (oddelený neuzatvorený výklenok) s poschodovou posteľou. Navyše sprcha s WC.

Stravovanie

Individuálne. Možnosť donášky pečiva, info na recepcii.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Rezidencia Les Balcons de Bellevarde, Val d'Isere má recepciu (dohovoríte sa francúzsky, anglicky, nemecky), wifi na recepcii za poplatok, úschovňu lyží, miestnosť na úschovu batožiny, za poplatok podzemné parkovisko La Daille pod rezidenciou (340 miest, do vyčerpania kapacity, prístup po schodoch).

Šport, relax, wellness

V stredisku možnosť športových a zábavných aktivít ako napr. požičovňa snežných skútrov a snežníc, výučba a jazda na psích záprahoch, lezenie po ľade, oboznámenie a let na helikoptére, korčuliarsky štadión, vyhrievaný krytý bazén sauna, a turecký kúpeľ, fitness centrum, balneoterapia, masáže, v športovej hale multifunkčné športoviská, lezecká stena. Zábava – kino, multi centrum.

Rodina, deti

Baby kit za poplatok - detská postieľka s 1 plachtou, prebaľovací pult, stolička, kočík – pre deti do 2 rokov a maximálne do 15 kg.
Lyžiarske škôlky, detské kluby, opatrovateľská služba a jasle za poplatok na mieste.
Pri vstupe do detských klubov, opatrovateľských služieb a jaslí musí byť predložený očkovací preukaz pričom deti musia byť zaočkované aspoň proti tuberkulóze, tetanu a detskej obrne.
Le Petit Poucet - detské opatrovateľské centrum pre deti od 3 rokov, otvorené denne od 9:00 hod do 17:30 hod. Deti sú vyzdvihnuté a prinesené naspäť k rezidencii (zdarma počas celého dňa). Aktivity vo vnútri aj vonku, možnosť lyžiarskych kurzov. Možnosť celodennej, 1- dňovej opatery, na vyžiadanie aj individuálne. Od rezidencie je vzdialené 2,5 km.
The Children´s Village – pre deti vo veku 18 mesiacov – 13 rokov, otvorené od nedele do piatku v čase 9:00 – 17:30 hod, rôzne aktivity vo vnútri aj vonku, zoznámenie s lyžovaním s možnosťou zakúpenia lyžiarskych lekcií. 1 denné pobyty bez stravy alebo so stravou, celodenné alebo týždenné balíky služieb. Od rezidencie je vzdialená 2 km.

Extra

Úschovňa lyží (1 skrinka / apartmán).
Možnosť objednania skipasov, lyžiarskeho vybavenia, lyžiarskej školy (informácie v CK).
Zviera povolené na vyžiadanie za poplatok na mieste – nutné mať očkovací preukaz.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií
 • posteľnú bielizeň a uteráky
 • 1 čistiaci balíček
 • záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta)
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • vratná kaucia (platí sa na mieste)
 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

 • baby kit (na vyžiadanie, úhrada v CK)
 • garáž (maximálna výška auta 1,9 m, platba na mieste)
 • zviera (platba na mieste)
 • „Comfort service“: zahŕňa prípravu postelí pri príchode, výmena uterákov 1 x počas pobytu, 1 x upratovanie počas pobytu (na vyžiadanie, v prípade záujmu je poplatok povinný pre všetky osoby v apartmáne s výnimkou detí do 2 rokov)
 • čistiaci balíček (prostriedok na riady, čistiaci krém, prášok, špongia, handra; platba na mieste)
 • balíček uterákov (uterák na ruky, osuška, 1 koberček / apartmán, platba na mieste)
 • príprava postelí pred nástupom (na vyžiadanie, úhrada v CK)
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 17,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost