Rezidencia LES JARDINS DE VAL-VERDETS

Val d'Isere / Rhône Alpes / Francúzsko

Lyžiarske stredisko Val d'Isere

100-300 m od vlekov
Pre rodiny
Parkovisko
Wifi
Zviera povolené

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Apartmány v štýlovej dedine so starými kamennými domami, ktorá ponúka príjemnú a živú atmosféru Savojčanov.

Poloha

Rezidencia Les Jardins de Val-Verdets sa nachádza v alpskom stredisku Val d'Isere. Je to dôležité centrum pre rôzne športy, kultúru a relax. Nadmorská výška je od 1.850 m od 3.650 m. Najbližšie obchody asi 200m.

Lyžovanie, skibus, skipas

Vleky asi 100-300 m.
Viac o stredisku na lyžovanie Val d'Isere.

Izby, apartmány

Rezidencia sa skladá z veľkých, elegantne vyzerajúcich chát. Apartmány majú vybavený kuchynský kútik, rúru alebo mikrovlnnú rúru, niektoré umývačku riadu (podľa popisu), kúpeľňu so sprchou a WC, TV za poplatok. Štúdio 4 - pre 4 osoby(18-20 m2) pozostáva z jednej miestnosti, pri vstupe je poschodová posteľ a v obývacej časti kuchynský kútik (chladnička, rúra alebo mikrovlnná rúra, 2 elektrické platničky), rozkladací dvojlôžkový gauč. Niektoré môžu mať balkón.
 • A2-4 – pre 4 osoby (26-31 m2) pozostáva zo spálne s manželskou posteľou alebo rozťahovacím dvojlôžkovým gaučom alebo poschodovou posteľou a obývacej miestnosti s kuchynským kútikom (chladnička, rúra alebo mikrovlnná rúra, 4 elektrické platničky, umývačka riadu), rozkladací dvojlôžkový gauč, balkón. Samostatná kúpeľňa a WC.
 • A2-5 – pre 5 osôb (28-33 m2) pozostáva zo spálne s manželskou posteľou alebo poschodovou posteľou a obývacej miestnosti s kuchynským kútikom (chladnička, rúra, 4 elektrické platničky, umývačka riadu), rozkladací dvojlôžkový gauč a samostatné lôžko, kúpeľňa so sprchou a WC, balkón.
 • A2/3-6 – pre 6 osôb (33-37 m2) pozostáva zo spálne s manželskou posteľou alebo mezanín s 2 samostatnými lôžkami, kabínového výklenku s poschodovou posteľou, obývacej miestnosti s kuchynským kútikom (chladnička, rúra, 4 elektrické platničky, umývačka riadu), rozkladací dvojlôžkový gauč a 2 samostatné lôžka, kúpeľňa so sprchou a WC, balkón.

Stravovanie

Individuálne.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Rezidencia Les Jardins de Val-Verdets, Val d'Isere má parkovisko, garáž za poplatok na mieste. Práčovňu na žetóny.

Šport, relax, wellness

V stredisku možnosť športových a zábavných aktivít ako napr. požičovňa snežných skútrov a snežníc, výučba a jazda na psích záprahoch, korčuliarsky štadión.

Rodina, deti

V stredisku rôzne detské kluby a lyžiarske školy.
Baby kit na vyžiadanie – postieľka + vysoká stolička + vanička.

Extra

Malé zviera povolené za poplatok.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií a kúrenie
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • vratná kaucia
 • kaucia za upratovanie
 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

 • čistiaci balíček
 • posteľná bielizeň, uteráky a osušky
 • baby kit
 • zviera (na vyžiadanie, platba na mieste)
 • wifi (platba na mieste)
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Upozornenie

Záverečné upratovanie nie je zahrnuté v cene a je nutné aby bol apartmán odovzdaný uprataný (špeciálne kuchynský kútik a riady), v opačnom prípade nebude kaucia za upratovanie vrátená.
Neskorší príchod ako je uvedené je nutné nahlásiť vopred, inak bude ubytovanie možné až na nasledujúci deň.

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 17,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost