Rezidencia LES CHALETS DU LAISINANT

Val d'Isere / Rhône Alpes / Francúzsko

Lyžiarske stredisko Val d'Isere

50 m od vlekov
Pes povolený

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Autentický kamenný rezort na pokojnom mieste priamo pri svahu.

Poloha

Rezort Les Chalets du Laisiant sa nachádza asi 1,5 km od centra Val d´Isere s obchodmi – prepojenie shuttle busom zdarma. 1 reštaurácia / bar v blízkosti, pekáreň a supermarket 500 m od rezidencie.

Lyžovanie, skibus, skipas

Priamo pri svahu, asi 50 m od vlekov (Laisiant Express).
Viac o stredisku na lyžovanie Val d'Isere.

Izby, apartmány

Apartmány rôznych typov majú kuchynský kút (v obývacej miestnosti, sporák, mikrovlnka, digestor, chladnička, umývačka riadu, kávovar), kúpeľňa so sprchou a WC, TV, telefón, balkón alebo terasa.
 • A1-3 – max 3 osoby, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, obývacia miestnosť s jednolôžkový gaučom. Sprchovací kút s WC namiesto kúpeľne.
 • A2-6 – classic, max 6 (8) osôb, 2 spálne po 2 samostatné lôžka, výklenok s poschodovou posteľou (1,8 m), obývacia miestnosť s jednolôžkovým gaučom a rozkladacou posteľou, navyše sprchovací kút.
 • A2-6S – superior, max 6 (8) osôb, 2 spálne po 2 samostatné lôžka, výklenok s poschodovou posteľou (1,8 m), obývacia miestnosť s jednolôžkovým gaučom a rozkladacím lôžkom, navyše sprchovací kút. V porovnaní s Classic priestrannejší a má navyše Nespresso kávovar.
 • A3-8 – classic, max 8 osôb, 3 spálne po 2 samostatné lôžka, obývacia miestnosť s jednolôžkovým gaučom a rozkladacím lôžkom, sprchovací kút navyše.
 • A3-8S – superior, max 8 (10) osôb, 3 spálne po 2 samostatné lôžka, výklenok s jednolôžkovým gaučom a rozkladacím lôžkom, obývacia miestnosť s jednolôžkovým gaučom a rozkladacím lôžkom, sprchovací kút navyše.

Stravovanie

Individuálne. Možnosť za poplatok na mieste doobjednať raňajkový balíček (čaj, káva, kávový filter, horúca čokoláda, mlieko, pomarančový džús, slané a sladké maslo, džemy, nátierky a cukor; pol bagety a pečivo na osobu – donáška každý deň ráno). Donáška pečiva na recepcii.q

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Rezidencia Les Chalets du Laisinant, Val d'Isere má recepciu (francúzsky, anglicky), úschovňu lyží, 1 parkovacie miesto na apartmán v podzemnej garáži (do 1,9 m výšky) za poplatok na mieste. Práčovňu za poplatok na mieste.

Šport, relax, wellness

V stredisku množstvo aktivít: jazda na husky záprahu, výlety na snežniciach, bežkovanie, paragliding a pod.

Rodina, deti

Baby kit“ pri rezervácii vopred zdarma (pre deti do 2 rokov a 15kg; postieľka s 1 plachtou, stolička, prebaľovací matrac, vanička, bugina).
Lyžiarske škôlky, detské kluby, opatrovateľská služba a jasle za poplatok na mieste.
Pri vstupe do detských klubov, opatrovateľských služieb a jaslí musí byť predložený očkovací preukaz pričom deti musia byť zaočkované aspoň proti tuberkulóze, tetanu a detskej obrne.
Le Petit Poucet - detské opatrovateľské centrum pre deti od 3 rokov, otvorené denne od 9:00 hod do 17:30 hod. Deti sú vyzdvihnuté a prinesené naspäť k rezidencii (zdarma počas celého dňa). Aktivity vo vnútri aj vonku, možnosť lyžiarskych kurzov. Možnosť celodennej, 1- dňovej opatery, na vyžiadanie aj individuálne. Od rezidencie je vzdialené 1 km.
The Children´s Village – pre deti vo veku 18 mesiacov – 13 rokov, otvorené od nedele do piatku v čase 9:00 – 17:30 hod, rôzne aktivity vo vnútri aj vonku, zoznámenie s lyžovaním s možnosťou zakúpenia lyžiarskych lekcií. 1 denné pobyty bez stravy alebo so stravou, celodenné alebo týždenné balíky služieb. Od rezidencie je vzdialená 1,5 km.

Extra

Možnosť objednania skipasov, lyžiarskeho vybavenia, lyžiarskej školy (informácie v CK). Zvieratá povolené na vyžiadanie za poplatok, nutné mať očkovací preukaz.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • postele pripravené pri príchode (okrem rozkladacích postelí v obývacej miestnosti)
 • 1 sada uterákov na osobu, utierky
 • 2 župany na apartmán
 • 1 čistiaci balíček
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • vratná kaucia (platba na mieste)
 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

 • zviera (platba na mieste)
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 17,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost