Hotel BASUR ***

Flirsch am Arlberg / Tirolsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Arlberg

12km od svahov St. Anton
Sauna
Wi-Fi
Deti do 4r. zdarma
Pes povolený

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Neformálny hotel s výhodnou polohou v centre malej dedinky Flirsch s dobrou dostupnosťou do známeho St. Anton am Arlberg a príjemnou cenou.

Poloha

Tradičný rodinne vedený hotel Basur v tirolskom štýle má centrálnu polohu v dedinke Flirsch am Arlberg hneď vedľa kostola (zvony sú v noci vypnuté), obchody 300m. Rušné centrum St. Anton am Arlberg asi 12km, premávajú aj večerné /nočné autobusy za menší poplatok. Nadmorská výška asi 1.157m.

Lyžovanie, skibus, skipas

Svahy a lanovky v St. Anton am Arlberg asi 12km - prepojenie do celej oblasti Ski Arlberg. Zastávka skibusu pred hotelom - spojenie do St. Anton za cca 15min, premáva každých 15 minút. Bežkárske trate 150m.
Viac o stredisku na lyžovanie Arlberg.

Izby, apartmány

Jednoducho a účelne, niektoré rustikálne a útulne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky majú kúpeľňu s vaňou alebo sprchou a WC, sušič na vlasy, telefón, sat TV, wifi zdarma (kvalitu signálu negarantujeme) a sú nefajčiarske. Pre lepšiu predstavu si pozrite VIDEO. Niektoré izby majú balkón - vyššia cena. K dispozícii aj jednolôžkové izby.
Hotel má celkom 90 izieb rôznych veľkostí, polohy a orientácie, celková kapacita 190 osôb. Izby sú v hlavnej budove hotela.
 • Izby kat. 1 – všetky s balkónom, vaňa alebo sprcha, najvyššia cena.
 • Izby kat. 2 – niektoré s balkónom, vaňa alebo sprcha.
 • Izby kat. 3 – bez balkóna, vaňa alebo sprcha.
 • Izby kat. 4 – malé izby bez balkóna, sprcha, francúzska posteľ (140x200cm; len 5 izieb).
 • Jednolôžková izba – niektoré s balkónom, sprcha.
 • Rodinné izby – pre rodiny 3-5 osôb pozostávajú z prepojených izieb, na požiadanie.

Stravovanie

Polpenzia – raňajky formou bufetu, 4-chodové večere s možnosťou výberu z 3 menu, šalátový bufet. V hoteli je tiež a la carte reštaurácia otvorená po celý deň. Podávané sú tradičné jedlá miestnej aj medzinárodnej kuchyne. Špeciálne silvestrovské menu za príplatok.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Basur, Flirsch am Arlberg má recepciu, lobby s krbom, salónik, internet / Wi-Fi zdarma, jedáleň, tirolskú reštauráciu, domáci bar, 2 výťahy, lyžiareň so sušičom lyžiarok, seminárna miestnosť, parkovisko zdarma.

Šport, relax, wellness

Wellness zóna pre klientov zdarma - parný kúpeľ, sauna, infračervená kabína. Otváracie hodiny na mieste. Masáže za poplatok, na požiadanie.

Zábava, aktivity

Herňa v hoteli. Apres ski bar pod dáždnikom pred hotelom, hudba v bare v hoteli, podľa programu. Neformálna atmosféra, hotel ladí program tak, aby si na svoje prišli aj mladí aj starší.
V stredisku je aj sánkarská dráha, osvetlená a dlhá 1km, bežkárska trať do St. Anton a zimné turistické chodníky.

Rodina, deti

Dieťa do 4 rokov na prístelke zdarma. Herňa s hračkami, prenájom hier na recepcii. Detská postieľka, detské menu, vysoká stolička na požiadanie.

Extra

Zviera povolené na vyžiadanie vopred za poplatok.

Doprava

Individuálna. Železničná stanica St. Anton am Arlberg asi 12km. Transfery na požiadanie zabezpečíme.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • využívanie wellness zóny
 • wifi zdarma (krytie a kvalitu signálu negarantujeme)
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 2,60 /osoba /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba v CK / na mieste)

Možnosť doobjednať

 • za psa € 4,00 / deň (bez stravy, na vyžiadanie, platba na mieste)
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí, na požiadanie aj kratšie - môže byť účtovaný príplatok. Nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Recenzie

Názor CK

Praktické ubytovanie pre lyžiarov, ktorí si chcú užiť lyžovačku v Arlbergu, pritom čo-to na ubytovaní ušetriť, mať v cene polpenziu a nevadí im dochádzanie ku svahom cca 15km. Účelné lyžiarske ubytovanie v tradičnom rodinne vedenom hoteli.

Recenzie klientov

Autentické recenzie od našich klientov, ktorí boli na dovolenke v Hoteli Basur a aj písomne sformulovali svoje postrehy z dovolenky v Arlbergu:

Dobrý deň, Anka. Hlásim príchod.
Čo sa týkalo služieb, kvality, ubytka, izieb, jedla...všetko bolo super :) ...okrem počasia, lebo dva dni bolo priam katastroficky. V piatok prišiel za nami syn s priateľkou a zázračne sa vyčasilo na úžasné azúro s parádnou lyžovačkou :) Stihli sme zlyžovať Ischgl a St.Anton. Lech a Zurs sa nedal, lebo to nebolo poprepájané kvôli počasiu :( . Tak sa nám to vykompenzovalo:)
Ďakujeme krásne za vybavenie ,

Pekný deň Jana S., recenzia z Marec 2019

... Tak sme sa šťastlivo vrátili, mali sme sa fantasticky, takéto nádherné azúro počasie celé 3 dni sme ešte asi ani nemali. Všetko super, dokonca na recepcii si nás pamätali. Znovu sme si prešli všetky strediská, aj St.Anton, Stuben, Lech, Zurs, aj Ischgl. Aj našim mladým sa veľmi páčilo.

Info pre vás: v reštaurácii je Slovenka z Trenčína. Úžasne milý personál a kvalitná strava. VĎAKA :) Jana S., Marec 2015

Video


Hotel Basur

Izba Standard

Mapa

mapa Hotel Basur, Flirsch am Arlberg

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Arlberg

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost