Hotel KERTESS ****

St. Anton am Arlberg / Tirolsko / Rakúsko

Lyžiarske stredisko Arlberg

600 m od vlekov
Bazén
Wellness
Wifi
Pes povolený

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Tradičný hotel asi 600 m od centra strediska a lanovky, bazén, wellness. Vhodný pre náročnejších klientov, ktorí ocenia typickú horskú atmosféru v známom lyžiarskom stredisku.

Poloha

Tradičný rodinne vedený hotel Kertess sa nachádza vo vyhlásenom stredisku St. Anton am Arlberg, asi 600m od centra a obchodov dostupných pešou chôdzou.

Lyžovanie, skibus, skipas

Asi 600m od vlekov Galzig Bahn – spojenie skibusom zdarma, zastávka pred hotelom. Úschovňa lyží a vybavenia pri lanovke zdarma. Zastávka skibusu 50m. Bežkárske trate asi 500m.
Viac o stredisku na Lyžovanie Arlberg.

Izby, apartmány

Dvojlôžkové izby s možnosťou 1-2 prísteliek majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, sušič na vlasy, telefón, rádio, káblovú TV a trezor. Jednolôžkové izby, dvojlôžkové (1/2), 2-3-lôžkové (1/2+1) a 2-4-lôžkové s gaučom (1/2+2).

Stravovanie

Polpenzia – raňajky formou bufetu s bio kútikom, popoludňajšie občerstvenie (okrem nedele), 4-chodové večere s možnosťou výberu, šalátový a syrový bufet. 1x v týždni farmársky bufet. Vianočné a silvestrovské menu v cene.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Kertess, St. Anton am Arlberg má recepciu, hotelový bar, tirolské salóniky, panoramatická reštaurácia. Úschovňa lyží (aj pri lanovke), výťah, parkovacie miesta zdarma 300m od hotela. Wifi v lobby zdarma.

Šport, relax, wellness

Zdarma vnútorný bazén, sauna, infračervená kabína, oddychová miestnosť. Masáže za poplatok.

Rodina, deti

Postieľka na vyžiadanie zdarma, detské menu, vysoká stolička.

Extra

Zviera povolené iba na vyžiadanie za poplatok.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s raňajkami, resp. polpenziou
  • využívanie bazénu
  • využívanie wellness
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • malé zviera
  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Kertess, St. Anton am Arlberg

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› Ubytovanie Arlberg

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost