Penzión AM BRIXENBACHL

Brixen im Thale / Tirolsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Brixental

2 km od lanovky
Wifi
Pes povolený

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Príjemný rodinne vedený penzión v pokojnom prostredí asi 1 km od centra Brixen im Thale, 2 km od lanovky. Rodinné izby a suity pre 2 - 6 osôb, wifi, detská herňa, pes povolený.

Poloha

Penzión Am Brixenbachl sa nachádza v pokojnom prostredí asi 5 minút chôdze od centra dedinky Brixen im Thalse. Železničná stanica je vzdialená asi 600 m.

Lyžovanie, skibus, skipas

Lanovka Hochbrixen je vzdialená asi 2 km od penziónu.
Viac o stredisku na lyžovanie Brixental.

Izby, apartmány

Izby a suity rôznych typov.
 • Rodinná izba Bachl – pre max. 4 osoby izba s manželskou posteľou a poschodovou posteľou, kúpeľňa so sprchou a WC, nachádza sa na prízemí.
 • Rodinná izba Fuchs – pre max. 4 osoby pozostáva zo spálne s manželskou posteľou a obývacej miestnsoti s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom a jedálenským kútikom, TV, rádio/ CD prehrávač, kúpeľne so sprchou a WC. Nachádza sa na zníženom prízemí.
 • Rodinná izba Dachs – pre 3 - 4 osoby pozostáva zo spálne s manželskou posteľou a samostatným lôžkom a obývacej miestnosti s 2 kreslami a jedálenským kútikom, TV, rádio/ CD prehrávač,kúpeľne so sprchou a WC. Možnosť 4. lôžka. Nachádza sa na zníženom prízemí.
 • Rodinná izba Murmeltier – pre 4 osoby pozostáva zo spálne s manželskou posteľou a obývacej miestnosti s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom, kuchynským kútikom a jedálenským stolom, TV, rádio/ CD prehrávač, kúpeľne so sprchou a WC. Nachádza sa na zníženom prízemí.
 • Rodinná izba Hirsch – pre 4 - 6 osôb pozostáva zo spálne s manželskou posteľou a poschodovou posteľou, obývacej miestnosti s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom a jedálenským stolom, TV, rádio/ CD prehrávač, kúpeľne so sprchou a WC. Nachádza sa na 1. poschodí.
 • Suita Hoch Brixen – pre max 4 osoby má podlahové kúrenie a má predizbu, obývaciu miestnosť s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom a posedením, spálne s manželskou posteľou TV, rádio/ CD prehrávač, kúpeľne s vaňou a sprchou, dvojumývadlom, samostatné WC. Nachádza sa na 1. poschodí.
 • Suita Hohe Salve – pre max 4 osoby má podlahové kúrenie a má predizbu, obývaciu miestnosť s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom a posedením, spálne s manželskou posteľou TV, rádio/ CD prehrávač, kúpeľne s vaňou a sprchou, dvojumývadlom, samostatné WC. Nachádza sa na 1. poschodí.
 • Suita Zinsberg – pre max 4 osoby má podlahové kúrenie a má predizbu, obývaciu miestnosť s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom a posedením, spálne s manželskou posteľou TV, rádio/ CD prehrávač, kúpeľne s vaňou a sprchou, dvojumývadlom, samostatné WC. Nachádza sa na 1. poschodí.

Stravovanie

Polpenzia - raňajky podávané formou bufetu, servírované 3- chodové večere s možnosťou výberu z menu.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Penzión Am Brixenbachl, Brixen im Thale má reštauráciu/ spoločenskú miestnosť, wifi.

Šport, relax, wellness

Plavéreň v Brixen im Thale je vzdialená asi 1 km / 8 minút chôdze.

Rodina, deti

Detské ihrisko, herňa pre deti, zľavy pre deti na prístelkách.

Extra

Pes povolený

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie vo vybranom type izby alebo suity
 • polpenzia
 • wifi
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 2,00 /osoba /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Možnosť skrátených pobytov na vyžiadanie za príplatok. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Penzión Am Brixenbachl, Brixen im Thale

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Brixental

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost