Hotel TYROL ****

Söll am Wilden Kaiser / Tirolsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Brixental

1km od vlekov
Deti do 4 rokov zdarma
Wellness
Wi-Fi *
Parkovisko

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Tradičný rodinne vedený hotel v centre Söll v stredisku Brixental, wellness zóna, rodinné izby.

Poloha

Tradičný hotel Tyrol s vedľajšou budovou Landhaus (cez ulicu, 20m) sa nachádza v centre Söll am Wilder Kaiser s nádherným výhľadom na okolité hory. Obchody 400m, nadmorská výška 703m.

Lyžovanie, skibus, skipas

Najbližšie vleky Skiwelt Wilder Kaiser Brixental 1km, skibus pred hotelom (10m), bežkárske trate 200m. Skipas možné objednať vopred.
Viac o stredisku na lyžovanie Brixental.

Izby, apartmány

Dvojlôžkové izby s možnosťou 1 prístelky majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, sušič na vlasy, rádio, telefón, sat TV a balkón. Izby vo vedľajšej budove („N“) majú rovnaké vybavenie.

Stravovanie

Polpenzia – privítací nápoj, bohaté raňajky so studenými a teplými jedlami a organickým kútikom, 1x v týždni raňajky s perlivým vínom, 2x v týždni popoludňajšie občerstvenie, 4-chodové večere s možnosťou výberu z 3 hlavných chodov, 1 vždy vegetariánske, 1x v týždni bufet predjedál, denne šalátový bar, 1x v týždni dezertový bufet a gala večera. Vegetariánske menu na vyžiadanie. Strava pre všetkých hostí podávaná v hlavnej budove. Vianočná a silvestrovská večera v cene.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Tyrol, Söll am Wilden Kaiser má recepciu, lobby s domácim barom, výťah (aj v Landhaus), reštauráciu, trezor v hlavnej budove za poplatok, parkovisko zdarma. Hostia Landhaus zdarma využívajú všetky zariadenia hotela. Wifi pripojenie na internet za poplatok na mieste.

Šport, relax, wellness

Wellness zóna v hlavnej budove zdarma - fitnes miestnosť, sauna, parný kúpeľ, otváracie hodiny na mieste. Za poplatok solárium, masáže a vírivka. V lete v prevádzke vonkajší bazén. Verejný vnútorný bazén Söll asi 800m.

Zábava, aktivity

Stolný tenis v budove Landhaus zdarma.

Rodina, deti

Deti do 4 rokov na prístelke zdarma. Detská postieľka na požiadanie, herňa, detské menu, vysoká stolička.

Doprava

Individuálna. Železničná stanica Wörgl 12km, letisko Innsbruck 60km,

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • využívanie fitnes, sauny a parného kúpeľa
  • telefonickú asistenčnú službu
  • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

  • prenájom trezora € 10,00 / pobyt (v hlavnej budove, platba na mieste)
  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Tyrol, Söll am Wilden Kaiser

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Brixental

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost