Hotel MATTEO

Flachau / Salzbursko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Flachau

400m od svahu
Wifi
Pes povolený

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Moderný svieži hotel Matteo v blízkosti lanovky Achter Jet v lyžiarskom stredisku Flachau ponúka štýlové ubytovanie s raňajkami.

Poloha

Hotel Matteo sa nachádza priamo v dedinke Flachau v zastavanej zóne asi 1km od centra.

Lyžovanie, skibus, skipas

Lanovka Achter Jet je asi 400m od hotela. Ku svahom je to asi 3min pešej chôdze, no priamo pred hotelom stojí aj skibus. Trate pre bežecké lyžovanie asi 200m od hotela / 2min chôdze. V stredisku platí skipas Ski Amadé, možné objednať vopred. Viac o stredisku na lyžovanie Flachau.

Izby, apartmány

Príjemne zariadené izby majú kúpeľňu so sprchou, sušič na vlasy, samostatnú toaletu, posteľ box-spring 180x200cm, 32" TV, trezor, vysokorýchlostné wifi pripojenie na internet zdarma, balkón alebo terasu. Izby sú nefajčiarske a majú podlahové kúrenie.
  • Izba Clever – asi 20-23m2, dvojlôžková.
  • Izba Smart – asi 26m2, pre až 3 osoby - prístelka formou rozkladacieho gauča 90x200cm.

Stravovanie

Raňajky formou bufetu v cene, podávané v reštaurácii Paularei v čase 7,30-10h. Večere nie je možné objednať vopred, no Paularei je otvorená v čase 11-2h v noci a funguje ako reštaurácia, kaviareň aj bar, takže sa tu navečeriate a-la-carte. Rezerváciu je možné spraviť vopred.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Matteo, Flachau má recepciu, reštauráciu s barom, vysokorýchlostné wifi pripojenie na internet zdarma, parkovanie pred hotelom.

Šport, relax, wellness

Hotel priamo wellness zónu nemá. V dosahu pár minút jazdy je termálny park Therme Amadé.

Zábava, aktivity

Bar otvorený do 2h v noci.

Extra

Pes na požiadanie povolený.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s raňajkami
  • wifi zdarma
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa € 2,00 /osoba /deň, podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí, nástupný deň je štandardne sobota. Kratšie a atypické pobyty radi ponúkneme podľa aktuálnej kapacity. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14-16 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,30 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Matteo, Flachau

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Flachau

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost