Hotel BÄRENHOF

Bad Gastein / Salzbursko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Gastein

300m od lanovky
Deti do 7 rokov zdarma
Bazén a Wellness
Wifi
Parkovanie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Cenovo výhodné ubytovanie v hotel Bärenhof v Bad Gastein, neďaleko lanovky a svahov. Má vlastné ozdravné centrum, bazén, sauny, wifi aj parkovanie.

Poloha

Hotelový komplex Bärenhof pozostáva z 4 hlavných budov a tvorí ozdravné centrum v nadmorskej výške 1.100m, nad historickým centrom Bad Gastein. Centrum s barmi a obchodmi asi 300-400m, kúpele Felsentherme v susedstve hotela.

Lyžovanie, skibus, skipas

Najbližšia lanovka Stubnerkogelbahn asi 300m od hotela, asi 5min pešo. Lyžovanie v Bad Gastein so skipasom Ski Amadé, ktorého je súčasťou. Viac o stredisku na lyžovanie Gastein.

Izby, apartmány

Všetky majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, rádio, telefón, káblovú TV a niektoré balkón alebo terasu. Všetky jedno aj dvojlôžkové izby sú nefajčiarske a prispôsobené aj pre alergikov. Wifi je k dispozícii v lobby hotela zdarma, trezor na recepcii zdarma.

Stravovanie

Polpenzia v cene – raňajky formou bufetu s pestrým výberom pečiva a chlebov, klobásky a syry, müsli, vločky, ovocný šalát, čerstvé ovocie a zelenina, sladké pochutiny, kávový a čajový bar a tiež bezlaktózové produkty; večere servírované formou menu. Možnosť ubytovania aj len s raňajkami alebo s plnou penziou vrátane obedov.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Bärenhof, Bad Gastein má recepciu s 24h prevádzkou, spoločenskú miestnosť, priestrannú jedáleň, reštauráciu s čajovým a ovocným barom, lyžiareň a úschovňu bicyklov, práčovňu na žetóny, wifi v lobby a kaviarni zdarma, parkovisko zdarma počas pobytu. Hotel je nefajčiarsky, fajčiť je možné na terase pri hotelovej kaviarni Felsencafé.

Šport, relax, wellness

Zdarma využívanie wellness zóny na 410m2: panoramatický vnútorný bazén s ležadlami, fínska sauna, parný kúpeľ, bio sauna, infračervená kabína, kneippov chodník, oddychové miestnosti napr. s vodnými posteľami, hala s vodným barom, vonkajšia zóna.
Za poplatok na mieste rôzne procedúry a kúry v ozdravnom centre prepojenom s hotelom.

Zábava, aktivity

Aktivity podľa aktuálneho rozpisu programu, napr. týždenne živá hudba. Prenájom paličiek na nordickú chôdzu zdarma.

Rodina, deti

Dieťa do 7 rokov na prístelke zdarma. Detská postieľka na vyžiadanie.

Doprava

Individuálna. Železničná stanica asi 400m, letisko Salzburg asi 97km. Transfer zo železničnej stanice v Bad Gastein na požiadanie zdarma.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • využívanie bazénu a wellness zóny hotela
  • využívanie lyžiarne
  • wifi v lobby zdarma
  • parkovanie zdarma
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa € 2,70 /osoba /noc, podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba v CK
  • výskumný poplatok € 1,10 /osoba /pobyt, podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba v CK

Možnosť doobjednať

  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí, minimálna 3 noci, podľa termínu. Nástupný deň je sobota, resp. ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 11,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Bärenhof, Bad Gastein

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Gastein

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost