Hotel ELISABETHPARK ****

Bad Gastein / Salzbursko / Rakúsko

Lyžiarske stredisko Gastein

2km od vlekov
Bazén a wellness
Pre náročných
Wifi
Malé zviera povolené

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Klasický štvorhviezdičkový hotel pre náročných klientov s dlhoročnou tradíciou v centre.

Poloha

Hotel Elisabethpark sa nachádza priamo v centre Bad Gastein. Nákupné možnosti v blízkosti hotela, nadmorská výška strediska 1.000m. Železničná stanica Bad Gastein asi 1km, letisko Salzburg asi 95km.

Lyžovanie, skibus, skipas

Najbližšie vleky Gastein asi 2km, zastávka skibusu oproti hotelu, hotelový skibus zdarma. Bežkárske trate Angertal asi 3km.
Viac o stredisku na Lyžovanie Gastein.

Izby, apartmány

Jedno a dvojlôžkové izby majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, sušič na vlasy, kúpací plášť a papuče, mini bar (platba na mieste), rádio, telefón, SAT TV, pripojenie na internet aj wifi zdarma, trezor. Niektoré izby majú balkón alebo terasu, izby orientované na údolie majú veľké panoramatické okná, izby na hory majú balkón. 50% izieb bolo v lete 2008 kompletne zrenovovaných.
Izby s označením Eco (E) sú priestorovo menšie, resp. nerenovované.
Izby s označením Extra (X) majú možnosť dvoch prísteliek, sú priestrannejšie.

Stravovanie

Polpenzia – fľaša šampanského pri príchode na izbe, raňajky formou bufetu s vitálnym kútikom, 5-chodová večera s možnosťou výberu (výber z hlavného chodu – ryba, mäso alebo vegetariánske), denne šalátový bar. 1x v týždni gala večera, 1-2x v týždni tematické bufetové večery.
Diétna strava na vyžiadanie.
Denne aprés ski párty s vareným vínom (neobmedzene) v čase 16,00-17,00hod.
Vianočná (v parku s návštevou Santa Clausa), silvestrovská (veľká gala večera so živou hudbou) a trojkráľová večera (ruská silvestrovská párty) za poplatok na mieste.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Elisabethpark, Bad Gastein má recepciu, lobby s krbom, dennú miestnosť, business kútik s vybavením (3 terminály, plochá obrazovka, tlačiareň) zdarma, wifi zdarma, panoramatickú reštauráciu, a la carte reštauráciu s vínnym barom (miestna a medzinárodná kuchyňa), Felsenbar, kaviareň Sisi (domáce sladkosti, výber medzinárodných káv a čajov), park, terasa. Whiskey a cigarový salónik, biliardovú miestnosť. Vyhrievanú lyžiareň, 5 výťahov (1 výťah priamo do wellness zóny).
Garáž priamo vedľa hotela (50% zľava pre hotelových hostí). Seminárnu miestnosť – 9 miestností až pre 140 osôb.

Šport, relax, wellness

Zdarma vnútorný bazén (13x6m), hotelové wellness s novým dizajnom - termálny bazén s vírivkou, parný kúpeľ, sauna zóna s rôznymi saunami, relaxačná miestnosť, zážitkové sprchy, voda a čaj v oddychovej miestnosti zdarma, fitnes s kardio vybavením.
Za poplatok solárium, exkluzívne Babor Spa & Beauty Center a jednom poschodí – wellness, ozdravné a skrášľovacie kúry, masáže, zábaly, thalasso, súkromné Spa (fínska sauna, dvojvírivka) – vhodné ako darček k svadbe alebo výročiu

Zábava, aktivity

Biliard za poplatok.

Rodina, deti

Dieťa do 14 rokov na prístelke zdarma! Detská postieľka na vyžiadanie zdarma. Herňa s Playstation, požičovňa hier. Vysoká stolička v reštaurácii.

Extra

Malé zviera povolené za poplatok (okrem wellness a reštaurácie).

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s raňajkami, resp. polpenziou
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • vianočná, silvestrovská a trojkráľová večeru
  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • malé zviera (bez stravy, platba na mieste)
  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Elisabethpark, Bad Gastein

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› Ubytovanie Gastein

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost